featured

Overwatch 2 İlk Ayında 35 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip Oldu

service service
TGOXİ

Overwatch 2 , Blizzard için oldukça başarılı oldu. Stüdyo, oyunun Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana ayda 35 milyondan fazla oyuncu topladığını açıkladı.

Activision Blizzard üç aylık raporlarında, “Oyunu ilk ayında, Overwatch’ta yeni olanlar da dahil olmak üzere 35 milyondan fazla kişi oynadı” dedi. “Genişletilmiş topluluk, Overwatch 2’nin ilk ayındaki ortalama günlük oyuncu sayısıyla , beğenilen selefinin iki katından fazla olan, derinden etkileşime giriyor.”

Bağlam için, orijinal Overwatch ilk üç ayında 15 oyuncu gördü. Rakamlardaki fark, büyük ölçüde Overwatch 2’nin oynaması ücretsiz bir oyun olmasına rağmen, orijinalin tam fiyatlı bir sürüm olmasına borçlu olabilir. Aslında Overwatch , ilk 10 günüdünde 25 milyondan fazla oyuncu görerek hızla büyüdü .

Blizzard ayrıca kısa süre önce Overwatc 2 kadrosuna yeni bir fragmanla yeni bir kahramanda tanıttı. Ramattra adlı yeni kahraman, Overwatch 2 ikinci sezonunu başlattığında 6 Aralık’ta piyasaya sürülmek üzere bir güncelleme setinde oyuna gelecek.

Ramattra, bir süredir Overwatch serisinin bir parçasıydı ve orijinal olarak orijinal Overwatch’daki Storm Rising etkinliği sırasında ortaya çıktı. Kahraman bir tank rolünü üstlenecek.

Bir önceki yazımız olan Call of Duty 2023'te “Bir Sonraki Tam Premium Sürümü” Alacak – Activision başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve INFINITY WARD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Overwatch 2 İlk Ayında 35 Milyondan Fazla Oyuncuya Sahip Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!