featured

Pokemon Unlimited, Pokemon Legends: Arceus için tamamen açık bir dünya Pokemon modudur.

service service
TGOXİ

Mod yapımcısı ‘Shadowjhakx982’, Pokemon Legends: Arceus için Pokemon Unlimited modunun alfa versiyonunu yayınladı. Pokemon Unlimited, tüm bölgeleri, tüm pokemonları ve tüm formları içeren tamamen açık dünya Pokemon oyunudur.

Söylendiği gibi, Pokemon Unlimited tüm bölgelere sahiptir (Orre ve Orange Islands gibiler dahil). Ayrıca tüm pokemon, megas, gigantamax, dynamax, bölgesel ve ilkel formları paketler. Oyuncular ayrıca Shadow Pokemon, Custom mega ve ilkel Pokemon bulacaklar.

Son versiyonu, siber, ışık ve gölge türleri gibi yeni türlerle birlikte rastgele karşılaşmalara sahip olacak. Ek olarak, bir adaya dayalı olmayan her bölge için bdsp ve dppt’de yer altı gibi devasa yeraltı alanlarına sahip olacak. Ayrıca, 6 yumurtaya kadar ayrı bir parti ekranı ekleyecekler.

İlginç bir şekilde, modder Pokemon Go’dan birkaç özellik eklemeyi de planlıyor. Örneğin, Ditto’nun dünyadaki diğer Pokemonlara dönüşmesine izin verecek.

Bu mod kulağa gerçekten iddialı geliyor ve ilk alfa sürümünü buradan indirebilirsiniz . Benim tahminim, bu alfa sürümünde yukarıda belirtilen sorunların tümü olmayacak.

Pokemon Unlimited, Pokemon Legends: Arceus için bir mod olduğundan, oynamak için ROM’una ve bir Nintendo Switch emülatörüne ihtiyacınız olacak. Neyse ki, oyun PC’de zaten sorunsuz kare hızlarıyla çalışabilir . Aşağıda, Reshade Ray Tracing ile oyunu gösteren bir video da bulabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Söylentili Harita Paketi, Kampanya DLC'sini de İçeriyor – Söylentiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Pokemon Unlimited, Pokemon Legends: Arceus için tamamen açık bir dünya Pokemon modudur.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 18 Eylül 2023, 15:54

    […] büyük talep görmüştü. Örneğin, Pikachu Munch Promosyon kartı sadece Japonya’nın Pokemon Haftası sırasında bir hafta boyunca mevcut olmuş ve şu anda oldukça değerli bir koleksiyon […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!