featured

PS5 Güncellemesi DualSense Edge Desteği getiriyor

service service
TGOXİ

PS5 konsolları için en son sistem güncellemesi çıktı ve sisteme yalnızca ekstra kararlılık katmanı eklemekle kalmıyor, aynı zamanda Sony’nin yüksek teknoloji ürünü DualSense Edge denetleyicisini de destekliyor. Ticari markanın yanı sıra “bu sistem yazılımı güncellemesi sistem performansını iyileştirir” mesajı, kısa yama notları ayrıca PS5 güncellemesi 22.02-06.50.00’de “DualSense Edge kablosuz denetleyicinin artık desteklendiğini” ortaya koyuyor.

İlk duyurulduğunda kaçırdıysanız, DualSense Edge, Sony’nin yüksek kaliteli tasarımı şaşırtıcı miktarda özelleştirmeyle birleştiren yeni premium denetleyicisidir. Bu düzeyde kişiselleştirmeyle oynamak kolaydır ve analog çubuk modüllerini, çubuk kapaklarını ve daha fazlasını değiştirerek cihazı kendi özel oyun gereksinimlerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

DualSense Edge, 26 Ocak’ta piyasaya sürüldüğünde size 200$’a mal olacağından PS5’iniz için fazladan pahalı. En azından bu fiyata çekici bir beyaz sert kabuklu taşıma çantası içeriyor.

Jake Dekker, GameSpot’un DualSense Edge önizlemesinde “DualSense Edge, Xbox’ın tekliflerine denetleyici yanlısı gıpta ile bakan PlayStation sahipleri için iyi bir seçenek gibi geliyor” diye yazdı. “200 $ karşılığında, tanıdık bir form faktörüne, geliştirilmiş ergonomiye, bazı yeni özellik seçeneklerine ve iyi düzeyde özelleştirilebilirliğe sahip bir denetleyici alacaksınız.”

Kendiniz için bir tane almakla ilgileniyorsanız, DualSense Edge ön siparişleri şu anda hala yayında.

Bir önceki yazımız olan ChatGPT Rakibi, Ölü ya da diri Herkesle Konuşmanıza Olanak Tanıcak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
PS5 Güncellemesi DualSense Edge Desteği getiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!