featured

Saints Row Kasım Güncellemesi, 200’den fazla hata düzeltmesi ve kararlılık yükseltmesi içerecek

service service
TGOXİ

Volition, Kasım ayında Saints Row için yepyeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Ekibe göre, Kasım Güncellemesi 200’den fazla hata düzeltmesi ve kararlılık yükseltmesi içerecek.

Ayrıca, bu yaklaşan güncelleme, temel oyun için bir dizi yaşam kalitesi değişikliğinin ve yeni özelliklerin başlangıcını işaret edecek. Bu güncelleme, bazı etkinliklerde tekrarlamayı azaltmak, zorlukları daha ödüllendirici hale getirmek, araç yönetimini iyileştirmek, rumble ve dokunsal özelliklerin yenilenmesi ve daha fazlası dahil olmak üzere talep edilen birçok iyileştirmeyi içerecektir.

Volition ayrıca oyun için yeni ücretsiz kozmetik DLC yayınlamayı planlıyor.

Ne yazık ki, bu yamanın ne zaman yayınlanacağı konusunda kesin bir ETA yok. Volition henüz tam değişiklik günlüğünü paylaşmadı.

Saints Row, RTX 4090 kriterlerimize dahil ettiğimiz oyunlardan biriydi , bu yüzden onları kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca PC Performans Analizimizi de okuyabilirsiniz .

Daha fazlası için takipte kalın!

Bir önceki yazımız olan Pokemon Unlimited, Pokemon Legends: Arceus için tamamen açık bir dünya Pokemon modudur. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Saints Row Kasım Güncellemesi, 200’den fazla hata düzeltmesi ve kararlılık yükseltmesi içerecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!