featured

Sea of ​​Thieves Yeni Bir Fragmanla Sıradaki Macerasını Duyurdu

service service
TGOXİ

Rare ve Microsoft , oyunun bir sonraki macerası için Sea of ​​Thieves için yeni bir fragman yayınladı . The Herald of the Flame adlı macera, Stitcher Jim’in dönüşünü görecek. Aşağıdaki fragmana göz atın.

Macera 13 Ekim’de başlayacak ve 27 Ekim’e kadar Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de oynanabilecek.

Sea of ​​Thieves’deki Maceralar , esasen bulmacalar, deniz navigasyonu ve hatta biraz savaş içeren tam teşekküllü hikayelerdir. Bu maceralar tek başına veya bir grup arkadaşla oynanabilir. Maceralar tipik olarak, Sea of ​​Thieves’in mevsimler boyunca ilerledikçe kapsayıcı hikayesini anlatmaya yardımcı olur .

Sea of ​​Thieves şu anda yedinci sezonunun ortasında , oyunculara kendi gemilerini satın alma, adlandırma, sahip olma ve dekore etme yeteneğini tanıtan. Bu satın alınabilir gemiler, mürettebatınızın boyutuna bağlı olarak, Sloop, Brigantine ve Galleon olmak üzere üç boyutta gelir.

Oyuncular, aynı boyutta bir gemiyi Legendary statüsüne getirdikleri sürece aynı boyutta birden fazla gemi satın alabilirler.

Bir önceki yazımız olan Marvel's Midnight Sun, Nico'ya Odaklanan Yeni Fragmanı Yayınladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sea of ​​Thieves Yeni Bir Fragmanla Sıradaki Macerasını Duyurdu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!