featured

Splinter Cell Remake Yönetmenini Kaybetti-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

Geçen yıl Aralık ayında Ubisoft , orijinal Splinter Cell’in  sıfırdan yeniden yapımının  geliştirilmeye başladığını ve projenin Ubisoft Toronto’daki geliştirmenin çok erken aşamalarında olduğunu duyurdu . Bu üretim döngüsünün başlarında, tepeye yakın bir yerde bir miktar karışıklık görüyor gibi görünüyor.

Yeniden çevrimin yönetmeni olan David Grivel, geçtiğimiz günlerde LinkedIn sayfasında Ubisoft’tan ayrıldığını duyurdu. Şirkette bulunduğu on bir yılda Grivel,  Splinter Cell Blacklist, Assassin’s Creed Unity, Far Cry 6, Far Cry 5  ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi başka büyük Ubisoft oyunu üzerinde çalıştı.

Ubisoft, Splinter Cell  yeniden çevriminin yönetmeni olarak Grivel’in yerine kimin geçeceği hakkında henüz bir şey söylemedi  , ancak projenin şu anda ne kadar erken geliştirildiği göz önüne alındığında, yakın zamanda resmi bir kapasitede somut bir bilgi olması pek olası değil.

Yeniden çevrimle ilgili ayrıntılar yetersiz, anlaşılır bir şekilde, ancak Ubisoft tarafından yayınlanan yakın tarihli bir iş listesi, oyunun modern izleyicilere daha uygun hale getirmek için gözden geçirilmiş bir hikayeye ve senaryoya sahip olacağını belirtti. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun .

Bir önceki yazımız olan God of War Ragnarok Görünüşe göre 18 GB İlk Gün Güncellemesi Alacak – Söylentiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Splinter Cell Remake Yönetmenini Kaybetti-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!