(432) S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chornobyl Official Trailer 00 01 30
(432) S.T.A.L.K.E.R 2 Heart of Chornobyl Official Trailer 00 01 30

Stalker 2 Çıkış Tarihi 2024 Başına Uzayabilir

service service
TGOXİ

Bir zamanların en popüler birinci şahıs nişancı serisi geri dönüyor gibi görünüyor, ancak Stalker 2: Heart of Chornobyl’ın çıkış tarihi 2024’ün başlarına kaymış olabilir.

Oyunun Xbox, Steam, GOG ve Epic Games Store gibi platformlarda hala bu yıl içinde çıkacağına dair listelemeler bulunsa da, resmi Stalker 2 web sitesi çıkış tarihi konusunda belirsizlik yaratıyor.

Stalker 2 Daha Geç Piyasaya Çıkabilir

stalker 2

Ana sayfasında, oyunun 2023’te piyasaya sürüleceğini belirtirken, başka bir bölümde 2024’ün ilk çeyreğinde PC ve Xbox Series X/S için çıkış yapabileceğini söylüyor. Ayrıca oyunun Game Pass’in ilk gününde satışa sunulacağı ve ön siparişlerin resmi web sitesi, Steam ve GOG üzerinden yapılabileceği ifade ediliyor.

Stalker 2’nin çıkış tarihi, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal ettiği Şubat 2023’ten bu yana belirsizlik içerisindeydi. GSC Game World geliştirici ekibi Ukrayna’nın Kiev şehrinde bulunuyordu ancak bu olay sonrası kısmen Çek Cumhuriyeti’ne taşındı.

Savaşın etkilediği GSC Game World ekibi, Ukrayna’daki hayat koşullarını ve ülkenin silahlı kuvvetlerine gönüllü katılımlarını anlatan bir geliştirme günlüğü yayınlamıştı. Bu zorluklar nedeniyle oyunun çıkış tarihi de etkilenmiş gibi görünüyor.

GSC Game World CEO’su ve oyun direktörü Evgeniy Grygorovych, bu zorlukları daha ayrıntılı olarak Almanya’da düzenlenen Gamescom etkinliğinde açıklamıştı.

Stalker 2 ekibi, Ukrayna’nın Bağımsızlık Günü’nde oyunlarını dünyaya gösterme fırsatına sahip olduklarını ve bu özgürlüğün ve sınırların savunucularına borçlu olduklarını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Dave The Diver Yeni Güncellemesi Yayında! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Stalker 2 Çıkış Tarihi 2024 Başına Uzayabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!