featured

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast VR Modu Erken Erişim’de yayınlandı

service service
TGOXİ

Mart 2022’de, Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast için bir VR modu/remake hakkında sizi bilgilendirmiştik . Ve bugün, bu modun artık Erken Erişim’de mevcut olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Ne yazık ki, bu ilk Erken Erişim sürümü yalnızca Team Beef’in Patreon üyeleri tarafından kullanılabilir. Ancak, Erken Erişim’den çıktığında, Dr. Beef bu VR modunu ücretsiz olarak halka sunmayı planlıyor.

Şimdi çoğunuz indiremeyecek olsanız da, en azından aşağıdaki fragmanda aksiyon halinde izleyebilirsiniz. Bu fragman size bu Star Wars oyununun VR’da nasıl oynandığı hakkında bir fikir verecektir.

VR modlarından bahsetmişken, diğer bazı oyunlar için bu VR modlarına da bir göz atmanızı öneririz. Örneğin, hem Half-Life 2 hem de The Witcher için VR Modları var . Ayrıca Resident Evil 7, Resident Evil Village, RE2R, RE3R, Devil May Cry 5 ve Monster Hunter Rise için VR Modlarını da indirebilirsiniz .

Bir önceki yazımız olan FIFA 23 PC Performans Analizi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast VR Modu Erken Erişim’de yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!