featured

Street Fighter 6 – İkinci Kapalı Beta Yayında

service service
TGOXİ

Street Fighter 6’nın ikinci kapalı beta sürümü artık Xbox Series X/S, PS5 ve PC için mevcut. 19 Aralık’a kadar mevcut, ilk beta ile aynı içeriği, ancak hata düzeltmeleri ve giriş gecikmesini azaltma seçeneği sunuyor.

Diğer düzeltmeler, bağlantı durumundaki sık değişiklikler nedeniyle gecikme çalışmalarının nasıl girileceğine ilişkin ayarlamaları içerir. Bir rauntta bir artış olduğunda artık azalmayacak. Bir Savaş Kabini’ni başka bir kabinde sıraya girerken izlerken oluşan iletişim hatası ve siyah ekran gibi hatalar da düzeltildi.

 Kapalı beta, oynanabilir dövüşçüler olarak Luke, Kimberly, Jamie, Ryu, Guile, Ken, Chun-Li ve Juri’nin yanı sıra Karakter Oluşturma, Dereceli ve Sıradan Maçlar, Eğitim Modu, Savaş Merkezi, Oyun Merkezi ve daha fazlasını içerir. Tam oyun 2 Haziran 2023’te PS4, Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Epic Games Store Noel Hediyesi Yayında, 5 Ocak'a Kadar Günlük Yeni Ücretsiz Oyun başlıklı makalemizde bilgisayar, Epic Games ve Epic Games Store hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Street Fighter 6 – İkinci Kapalı Beta Yayında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!