featured

The Last of Us Part 2: Remastered Geliyor!

service service
TGOXİ

Naughty Dog çalışanı, LinkedIn profiline The Last of Us Part 2: Remastered’da çalıştığını ekleyince oyunculara Part 2’nin geleceğini yanlışlıkla duyurmuş oldu. 

lof

Dünya çapında birçok oyuncuyla buluşan ve hayranlıklarını kazanan aynı zamanda dizi uyarlaması çıkan The Last of Us, 2020’de çıkan The Last of Us Part 2 ile devam etmişti. İlk oyunun beş yıl sonrasını anlatan bu yapım sadece PS4’te oynanabiliyordu. PS5 versiyonu yoktu. 

The Last of Us Part 2: Remastered söylentileri son zamanlarda oldukça gündemdeydi fakat Naughty Dog böyle bir resmi açıklama yapmamıştı. Bugün LinkedIn’den çıkan bilgiler ile oyunun geleceği doğrulanmış oldu.

Naughty Dog’da çalışan Mark Pajarillo, LinkedIn profiline pozisyonu hakkında bazı bilgiler ekledi. Bu bilgilerde The Last of Us: Part 1 ve The Last of Us 2: Remastered’da görev aldığını belirtti. Bu güncelleme de oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği iddiayı doğruladı. 

Remastered için temmuz aylarında Part 2’nin müziğini besteleyen Gustavo Santaolalla verdiği bir röportajda ‘’geliştirilmiş versiyon’’ geleceğini ağzından kaçırmıştı!

Naughty Dog, tam olarak resmi bir açıklama yapmadığı sürece çıkış tarihi hakkında bir şey söyleyemiyor ve oyunun hayranları olarak da Naughty Dog’dan bir açıklama bekliyoruz.

Oyunlar ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Turkish Games!

Bir önceki yazımız olan Epic Games'in İşçilerinin %16'sını İşten Çıkarabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Last of Us Part 2: Remastered Geliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!