1685363988953975220
1685363988953975220

The Outlast Trials, İlk Haftada 500.000’den Fazla Kopya Sattı

Eşli hayatta kalma korku oyunu, Red Barrels'in Outlast serisine dayanıyor ve yıl sonuna kadar erken erişimde kalacak.

service service
TGOXİ

The Outlast Trials, İlk Haftada 500.000’den Fazla Kopya Sattı

Son Denemeler

Red Barrels’ın Outlast serisine dayanan bir kooperatif korku oyunu The Outlast Trials , erken erişime çıktığından beri çok iyi performans gösterdi . Geliştirici, ilk haftada 500.000’den fazla birimin satıldığını doğruladı. Ayrıca eleştirmenlerden de beğeni topladı ( buradan düşüncelerimize göz atın ).

Soğuk Savaş döneminde geçen The Outlast Trials , Murkoff Corporation tarafından kaçırılan deneklerin hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Bir takımda en fazla dört oyuncu olabilir veya tek başına gidebilir, Denemelerde (daha hikaye odaklıdır) veya MK-Mücadelelerde (daha kısadır ve yenilenen harita bölümlerinde yer alır) hedefleri tamamlayabilirsiniz.

Elbette yalnız olmayacaksın çünkü çeşitli korkunç düşmanlar seni durdurmaya çalışacak. Onları kör etmek ve sersemletmek, ekibinizi iyileştirmek ve daha fazlası için araçlar var, ancak hedefleri tamamlamadan ilerleyemezsiniz.

Outlast Trials’ın yıl sonuna kadar erken erişimde olması planlanıyor, ancak bu geri bildirimlere göre değişebilir. Yaklaşan özellikler arasında yeni denemeler, seviyeler, sezonluk ilerleme ve daha fazlası yer alıyor, bu nedenle önümüzdeki aylarda bizi takibe devam edin.

Bir önceki yazımız olan Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Yakında Açıklanacak – Söylentiler başlıklı makalemizde dönüm noktası, Hot Wheels Unleashed ve Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Outlast Trials, İlk Haftada 500.000’den Fazla Kopya Sattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!