featured

Valorant haritası Split, uzun bir aradan sonra 6.0 yamasıyla geri dönüyor

service service
TGOXİ

Yeni bir yıl, yeni bir Valorant harita rotasyonunun yanı sıra, yedekte birkaç ay kaldıktan sonra FPS oyununun konum havuzuna yeniden dahil edilen baltalanmış harita Split’in merakla beklenen dönüşü anlamına geliyor.

Split, 16 Haziran 2022’de Valorant’ın dereceli ve derecesiz modlarından kaldırıldı ve o zamandan beri görünmedi. “Oyuncu hissiyatı, piyasaya sürülmesinden bu yana geçen süre, geçmiş ve gelecekteki planlanan güncellemeler, haritanın stratejik değişkenlik açısından neler getirdiği ve Pearl’ün hepsine nerede uyduğu (birkaç isim)” gibi faktörlere atıfta bulunularak, Split küme düşürüldü. gölgeler ve o zamandan beri orada kaldı – şimdiye kadar.

Split, hayranların geri bildirimlerine yanıt olarak “birkaç güncellemeyle” 6.0 Yaması’nda geri dönecek. Seviye tasarımcısı Joe ‘Pearl Hogbash’ Lansford, “Birçoğunuz onu geri istediniz ve diğer havuz vardiyalarında bu mantıklı,” diye yazıyor. “Split’in rotasyondan ayrılmasından bu yana gerçekleşen tüm yeni ajanlar ve meta değişimlerle herkesin haritayı nasıl oynadığını görmek için sabırsızlanıyoruz.”+

Bir harita girdiğinde diğerleri kaldırılır, Bind ve Breeze hem tekli sırada hem de sıralamada devre dışı bırakılır.

Lansford, ” Breeze için, bu haritanın temsilciler ve ekip kompozisyonu çeşitliliği açısından iyileştirilecek bir odası olduğunu ve ayrıca alanı basitleştirmeye yönelik bazı fırsatları olduğunu düşünüyoruz” dedi.

“Ve Bind için bu çoğunlukla stratejik çeşitlilikle ilgili. Işınlayıcılar etrafında daha fazla oyun açmak ve potansiyel olarak ekiplerin her iki sitede de infazlara karşı nasıl uygulama ve savunma yaptığını yeniden düşünmek istiyoruz.”

“Split gibi, bu haritaların sonsuza kadar gitmeyeceğini” vurguluyor , ancak şu anda yeniden yayınlanma tarihi yok.

Bind’de başarılı olan biri olarak duyuru biraz hayal kırıklığı yarattı, ancak bana daha az güvendiğim bazı haritalar üzerinde çalışma fırsatı veriyor. Ek olarak, Split’i (özellikle Astra olarak) severdim  , bu yüzden yapabilirim Riot’un ne gibi değişiklikler yaptığını görmek için bekleyin.

Bir önceki yazımız olan Callisto Protokolü – Yüksek/Maks ve Ultra Işın İzleme Bilgisayar Gereksinimleri başlıklı makalemizde Callisto Protokolü – Yüksek/Maks ve Ultra Işın İzleme Bilgisayar Gereksinimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Valorant haritası Split, uzun bir aradan sonra 6.0 yamasıyla geri dönüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!