featured

Yeni resmi Dead Space Remake videosu 9 dakikalık oyun görüntüsünü gösteriyor-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

Electronic Arts, Dead Space Remake için dokuz dakikalık yeni oynanış görüntülerini gösteren yeni bir resmi video yayınladı. Bu videoda kıdemli yapımcı Philippe Ducharme bize yeniden tasarlanan USG Ishimura’ya daha derinlemesine bir göz atıyor ve güncellenmiş görsel doğruluk, birbirine bağlı gemi, yoğunluk yönetmeni ve daha fazlasını içeren önemli iyileştirmeleri gösteriyor.

Yoğunluk Direktörü, Ishimura’yı keşfetmenizi daha da yoğun, zorlu ve öngörülemez hale getirmeyi amaçlıyor. Düşmanlar, aydınlatma ve ambiyans, daha önce keşfedilen bir alana her döndüğünüzde değişebilir ve her deneyimi benzersiz kılar.

Frostbite Engine tarafından desteklenen Dead Space Remake, muhteşem görseller sunmayı vaat ediyor. Oyun, yalnızca mevcut nesil platformlarda çıkacak. Ayrıca, orijinal oyunun heyecan verici vizyonuna sadık kalırken yeni oyun içeriği ve iyileştirmeler sunacak.

Electronic Arts,   Dead Space Remake’i 27 Ocak 2023’te  piyasaya sürecek. Yayıncı, oyunun herhangi bir mikro dönüşümünün olmayacağını da belirtti .

Bir önceki yazımız olan NVIDIA az önce NVIDIA GeForce RTX 4080 12GB GPU'yu iptal etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Yeni resmi Dead Space Remake videosu 9 dakikalık oyun görüntüsünü gösteriyor-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!