(269) S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl — Come to Me Official Trailer 00 02 18

STALKER 2 Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir!

service service
TGOXİ

STALKER 2 adlı oyunun çıkış tarihi, resmi bir onay olmamakla birlikte, Alman perakende sitesi PLAION’da listelenmiş gibi görünüyor. Bu haber, eski VGC yazarı Andrew Marmo tarafından fark edildi ve oyunun 1 Aralık’ta çıkacağına işaret ediyor. Ancak, geliştirici firma olan GSC Game World tarafından henüz bu konuda bir açıklama yapılmadı. Amazon ise oyunun çıkış tarihini 31 Aralık olarak gösteriyor, ancak bu tür tarihler genellikle yer tutucu amaçlı kullanılıyor.

Bu durum, daha önce de benzeri yaşanmış bir durumu hatırlatıyor olabilir. GSC Game World, Ocak 2022’de STALKER 2’nin 8 Aralık 2022’de çıkacağını duyuran bir tweet atmıştı. Ancak, bu tarih gerçekleşmedi.

Stalker 2 Aralık Ayında Oyuncularla Buluşabilir

stalker 2

STALKER 2‘nin çıkış tarihinin muhtemelen aralık ayında olabileceği düşünülüyor, ancak kesin bilgi gelene kadar beklentilerin ertelenmesi öneriliyor.

Geliştirici stüdyo, bu devam oyununu ertelemek zorunda kalmıştı. Gecikmenin büyük kısmı, Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi sonucu başlayan ve geliştirici ekibin Prag’a taşınmasını gerektiren olaylardan kaynaklandı.

Yapımın hayranları, beklemek zorunda kalsalar da bu beklemenin anlayışla karşılandığı ve oyunun ne zaman çıkacağına dair resmi bir duyurunun sabırsızlıkla beklediği bir süreç içindeler.

Bir önceki yazımız olan Far Cry Serisinin Başına Drew Holmes Geldi başlıklı makalemizde far cry hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
STALKER 2 Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!