tiktok
tiktok

TikTok Yükselen Sanatçıların Önünü Açmak İçin Yeni Bir Program Duyurdu

service service
TGOXİ

TikTok, müzik endüstrisinde yükselen sanatçıları belirlemeyi hedefleyen yeni bir program başlattığını duyurdu. Elevate adı verilen bu program, müzisyenlere sadece bir hit şarkıyla sınırlı kalmayıp, uzun vadeli bir müzik kariyeri oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Şirket, programın nasıl sanatçılar seçeceği konusunda detaylı bilgi vermedi, ancak imzalı ve imzasız yeteneklere dünya genelinde ve farklı müzik türlerinde bakıldığını belirtti. TikTok, Elevate programı aracılığıyla yükselen sanatçılarla çalışarak, uygulamada ve gerçek dünyada erken erişim, içerik güçlendirme ve TikTok’un resmi sosyal hesaplarından destek gibi kaynaklar sağlayacak.

TikTok Yeni Programıyla Sanatçılara Yöneliyor

tiktok

Program kapsamında her sanatçı, kendi memleketinde müziğe ilham veren mekanlarda özel performanslar sergileyecek. Bu performanslar, dostlar, hayranlar ve aile için samimi bir ortamda gerçekleşirken, aynı zamanda TikTok‘ta yayınlanacak orijinal içerik serisinin bir parçası olarak kaydedilecek.

Şirket bir blog yazısında, “Platformumuzun hayranlarının, sanatçıların müzik dünyasında çığır açmalarına yardımcı olduğunu ve platformun, sanatçıların küresel ölçekte hayranlarla etkileşim kurmaları için en iyi yer olduğunu” belirtti. Elevate programının bir parçası olarak, hayranlara müziklerine ilham veren önemli mekanlarda özel performanslar gibi benzersiz sanatçı deneyimleri sunacaklarını vurguladı. Sanatçılar ayrıca uygulamada ve @musicontiktok sosyal hesapları aracılığıyla müzik kariyerlerinin gelişimine dair içerik ve güncellemeler paylaşacaklar.

Programın açılış sınıfında CHINCHILLA, Sam Barber, Omar Courtz, Isabel La Rosa, Kali ve Lu Kala gibi sanatçılar yer alıyor. Bu sanatçılar, Kanada, Gürcistan, Maryland, Missouri, Porto Riko ve Birleşik Krallık gibi farklı yerlerde performanslarını sergileyecekler.

Elevate programı bugün başlayıp ekim ayına kadar sürecek bir açılış programıyla hayata geçirildi. Platform önümüzdeki aylarda gelecek Elevate grupları hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmayı planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesla Yöneticileri Fazla Ödemeleri İddiaları Yüzünden 735 Milyon Dolar Ödeyecek başlıklı makalemizde elon musk ve tesla hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
TikTok Yükselen Sanatçıların Önünü Açmak İçin Yeni Bir Program Duyurdu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!