battlefield-2042 2

Battlefield 2042 7. Sezon İçerik Yol Haritası Açıklandı

service service
TGOXİ

Battlefield 2042, hayranlara 7. Sezon içinde gelecek sınırlı süreli etkinlikler, içerikler ve daha fazlası hakkında bilgi veren bir içerik yol haritası yayınlıyor.

Battlefield 2042’nin son sezonu, DICE’ın heyecan verici bir finalle sonuçlanacak yeni içerik ve etkinlikler sunmasıyla hem acı hem de tatlı bir deneyim sunuyor. DICE, oyunculara önümüzdeki aylarda heyecanla bekleyecekleri yeni etkinlikler, haritalar ve ekipmanlar sunacak bir içerik yol haritası yayınladı.

Sezon, Battlefield 2042 için heyecan verici bir final vaat eden iki sınırlı süreli etkinlik, yeni haritalar, silahlar ve araçlarla dolu.

  Battlefield 2042’nin son sezonunun başlamasıyla birlikte, DICE, oyuncuların önümüzdeki aylarda görebilecekleri içerik ve etkinlikler hakkında bir yol haritası yayınladı. Geliştirici DICE, yedinci sezonun yanı sıra oyunun sona erdiğini de doğruladı, bu da EA’nın Battlefield 2042 hayranları için duygusal bir hafta yaşamasına neden oldu. Oyunun 2021’deki başarısız başlangıcına rağmen, çoğu hayranın oyunun bu kadar uzun süre devam edeceğini tahmin etmediği bir gerçek. Ancak Battlefield 2042, zamanla gelişti ve çeşitli sorunları düzeltti, yeni özellikler ekledi ve daha büyük bir topluluğu teşvik etmek için çalıştı.

  Battlefield 2042’nin kazandığı ivme göz önüne alındığında, EA’nın serinin bir sonraki adımına geçmeyi planladığı doğrulandı. Byron Beede, serinin bir sonraki oyunu üzerinde çalışıldığını açıkladığında, 7. Sezonun Battlefield 2042 için final sezonu olacağı kesinleşti. Ancak içerik sona erse de, oyun hala düzenli güncellemeler alarak oynayanlar için sağlıklı bir deneyim sunmaya devam edecek. DICE, Sezon 7’yi oyunu büyük bir patlama ile sonlandırmak için kullanmayı planlıyor.

  Battlefield 2042 Sezon 7 Yol Haritası Detayları:

  battlefield 2042
  • Haritalar: Stadyum
  • Sınırlı Süreli Etkinlikler: Crimson Point, Future Strike
  • Yeni Silah: DFR Strife Hafif Makineli Tüfek
  • Yeni Araç: XFAD-4 Drauger Hava Bombacısı

  Battlefield 2042, 16 Nisan’da iki sınırlı süreli etkinlikten ilki olan Crimson Front ile başlayacak. İkinci etkinlik Future Strike ise Mayıs-Haziran gibi daha belirsiz bir tarihte yayınlanacak. DICE, neyin beklediği hakkında herhangi bir ayrıntı vermese de, Crimson Front’un yaklaşmasıyla birlikte haberlerin geleceği bekleniyor. 30 Nisan’da, oyuncular, Stadyum adlı ikinci Sezon 7 haritasının piyasaya sürülmesiyle rahatlayacaklar. Mayıs ortasında ise XFAD-4 Draugr bombardıman uçağı ve DFR Strife LGM’nin tamamen piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Ridgeline Games’in kapatılması haberlerinin ardından, birçok hayran, serinin geleceği hakkında merak ediyor. 7. Sezonun duyurulmasının ardından, EA, Motive Studio’nun Dead Space Remake ve Star Wars: Squadrons projelerinden sonra serinin bir parçası olacağını doğrulayarak bu konuda biraz açıklık getirdi. Motive, Frostbite motoru üzerinde deneyimli bir stüdyo olduğu için, birçok hayran, Ridgeline’in üzerinde çalıştığı bildirilen tek oyunculu proje üzerinde çalışabileceğini tahmin ediyor.

  Bir önceki yazımız olan Sega Gölge Yılını Açıkladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  0
  sevindim
  Sevindim
  0
  _zd_
  Üzdü
  0
  sinirliyim_bana_dokunma
  Sinirliyim Bana Dokunma
  0
  wow_bu_ne_la
  wow Bu ne la
  0
  kusmak_zreyim
  Kusmak Üzreyim
  Battlefield 2042 7. Sezon İçerik Yol Haritası Açıklandı

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Content Protection by DMCA.com
  Giriş Yap

  TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!