featured

CS2 (Counter Strike 2) Yeni Haritalar 2023!

CS2 (Counter Strike 2) Yeni Haritalar 2023!

service service
TGOXİ

CS2 (Counter Strike 2) Yeni Haritalar 2023!

İlk olarak, aktif harita havuzu nedir? Aktif harita havuzu, CS oyunlarında rekabetçi maçlar oynayabileceğiniz, rütbenizi veya derecenizi belirleyebileceğiniz harita grubudur. Peki, CS:GO’daki mevcut aktif harita havuzu nedir? Şu anda CS:GO’daki aktif harita havuzu şunlardan oluşuyor:

Vertigo

Mirage

Nuke

Ancient

Anubis

Inferno

Overpass

Peki, CS2 için aktif harita havuzu biliniyor mu? Sızıntılara dayanarak – kesin olmamakla birlikte – CS2 için harita havuzu şöyle olacak:

Dust 2

Mirage

Train

Nuke

Overpass

Inferno

Ancient

Cobblestone

Vertigo

Dust 2

Dust 2: Bu, CS oyuncularının favori haritası ve aynı zamanda Türklerin milli haritası da denilebilir. Harita güncellenecek ve CS2’ye dahil edilecek. Birkaç ay önce aktif harita havuzundan kaldırıldığı için tartışmalara yol açmıştı, ancak CS2 ile geri dönecek.

Mirage: Counter-Strike hayranlarının favorisi olan Mirage, ilk olarak Cyberathlete Professional League’de espor için yapıldı ve Counter-Strike’ta bir kilometre taşı haline geldi. Çıkışından bu yana, her CS Major’de oynanan tek harita oldu ve CS2’de geri dönecek.

Train: Counter-Strike’ın yaratıcılarından biri tarafından oluşturulan klasik CS 1.6 haritası Train, Mayıs 2021’de Yedek Harita Havuzuna taşındıktan sonra nihayet geri döndü.

Nuke: CS 1.6’dan bu yana rekabetçi oyunda bir kilometre taşı olan Nuke, Counter-Strike 2’ye geçişle değişmeyecek.

Overpass: Havuzdaki en benzersiz haritalardan biri olan Overpass, özellikle CSGO’da yapılan aktif görev havuzundaki az sayıdaki haritalardan biri olduğundan Counter-Strike 2den eksik olmayacak. Overpass, tamamen yeni dokular, aydınlatmalar, yapılar ve hatta oynanış değişiklikleriyle tamamen yeniden yapılan bir revizyon haritası olarak sınıflandırılır.

Inferno: Oyunun en eski haritalarından biri olan ve ilk olarak CS 1.1’de ortaya çıkan bu harita, Counter-Strike için mutlak bir klasiktir ve evet, Counter-Strike 2 ile birlikte gelecek.

Ancient: Aktif görev havuzundaki en yeni haritalardan biri olan ve Aztec’in ruhani varisi olan Ancient, oyuncuların dehşeti ve tartışmalarıyla havuza eklendi. Ancak, en az deği

Bir önceki yazımız olan Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Ayrıntıları Haziran'da Geliyor başlıklı makalemizde CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 ve Cyberpunk 2077: Phantom Liberty hakkında bilgiler verilmektedir.

6
sevindim
Sevindim
2
_zd_
Üzdü
1
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
1
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
2
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
CS2 (Counter Strike 2) Yeni Haritalar 2023!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 9 Kasım 2023, 12:46

    […] hızlı hareket etme manevrası, rakiplerin isabetli atış yapmasını zorlaştırır. Özellikle CS:GO gibi oyunlarda hareket halindeyken atış yapmanın zorluğunu deneyimlemişsinizdir. Bunny hop, […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!