featured

Death Stranding 2, 2024’te Çıkabilir

service service
TGOXİ

Geliştirici Kojima Productions, Death Stranding 2 hakkında ilk fragman dışında pek çok ayrıntıyı henüz açıklamasa da, bir geliştirici yanlışlıkla oyunun çıkış penceresini ortaya çıkarmaya yardımcı olmuş olabilir.

ResetEra kullanıcısı Angie tarafından tespit edildiği üzere PlayStation Studios Görsel Sanatlar kıdemli sanatçısı Frank Aliberti, Death Stranding 2’yi ArtStation’daki profilinde üzerinde çalıştığı oyunlardan biri olarak listeledi ve oyunun 2024’te piyasaya çıkacağını belirtti. Ne yazık ki, Aliberti o zamandan beri profilini Death Stranding 2’den bahsetmek için değiştirdi.

Aliberti’nin portföyü altında listelenen diğer çalışmalar arasında, Firewall Ultra’nın yanı sıra yakında çıkacak olan bir birinci şahıs nişancı ve yakında çıkacak bir üçüncü şahıs işbirlikli nişancı da dahil olmak üzere yeni çıkacak olan adsız oyunlar yer alıyor.

Kojima Productions patronu Hideo Kojima geçtiğimiz günlerde podcast’inde Death Stranding 2 hakkında konuşmuş ve burada Fragile’ın oyunun hikayesinde önemli bir rol oynayacağını belirtmişti .

Bir önceki yazımız olan Ghost of a Tale 2 Ekran Görüntüsüyle Duyuruldu başlıklı makalemizde Ghost of A Tale, Ghost of a Tale 2 ve nintendo switch hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Death Stranding 2, 2024’te Çıkabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!