featured

Dredge Xbox, PlayStation, PC ve Nintendo Switch için Çıktı

Black Salt Games'in beğenilen balıkçılık oyunu, kozmik korku ve rahatsız edici yaratıklarla çılgınlığa doğru bir iniş olarak ikiye katlanıyor.

service service
TGOXİ

Lovecraftian korku unsurları içeren bir balık tutma oyunu olan Dredge artık Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PC ve PS5’te mevcut. Bir balıkçı teknesiyle başlıyorsunuz ve avlanmak için The Marrows adlı bir takımadayı keşfediyorsunuz. Ancak, karanlık çöktükten sonra ortaya çıkan, altında uğursuz bir şeyin yattığı ortaya çıkar.

Balık satarak, daha fazla yelken açmak ve siperleri keşfetmek için daha iyi ekipmanların kilidini açarsınız. Tamamlanacak 125’ten fazla farklı yakalama, çeşitli koleksiyon ve görevler var. Gerçek kanca (kelime oyunu amaçlı), garip sisin çöktüğü ve korkunç yaratıkların oynamak için dışarı çıktığı gecedir.

Akıl sağlığınızı korurken nasıl hayatta kalacağınız , Dredge’in kampanyasının temelini oluşturur . Zamanla, gerçekliğe olan hakimiyetinizi daha da zorlasalar da, avantaj sağlayan uhrevi yetenekler kazanacaksınız.

Şimdiye kadar Dredge , Steam kullanıcılarından yüzde 97 “Olumlu” derecesi ile olumlu bir yanıt aldı

Bir önceki yazımız olan The Last of Us Part 1 Düzeltmesi Bellek Gereksinimlerini Azaltır, İlk Açılışta Çökmeyi Düzeltir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Dredge Xbox, PlayStation, PC ve Nintendo Switch için Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!