featured

İşte Gotham Knights için önerilen PC gereksinimleri-turkishgames.net

service service
TGOXİ

Warner Bros, yaklaşmakta olan Batman oyunu Gotham Knights için önerilen PC gereksinimlerini açıkladı. Şirkete göre, PC oyuncularının 1080p/Yüksek Ayarlarda 60fps ile oyun oynamak için Intel Core i7 10700K veya AMD Ryzen 5 5600X’e ihtiyacı olacak.

Warner Bros ayrıca bir NVIDIA GeForce RTX2070 ve bir AMD Radeon RX 5700XT’nin bu ayarlarda 60 fps sunmak için yeterli olacağını iddia ediyor.

İlginçtir ki şirket, oyunun Işın İzleme efektleri için herhangi bir gereklilik açıklamadı. Bildiğimiz kadarıyla Gotham Knights ışın izlemeli yansımaları destekleyecek.

Gotham Knights  21 Ekim’de vizyona girecek . Kilitlenmemiş kare hızının yanı sıra, PC sürümü  NVIDIA DLSS 2 , AMD FSR 2.0 ve Intel XeSS’yi destekleyecek . Ayrıca oyun, Denuvo kurcalamaya karşı koruma teknolojisini kullanacak  .

Daha fazlası için takipte kalın!

Gotham Knights PC için önerilen gereksinimler

Bir önceki yazımız olan Project Rene, yeni nesil The Sims oyunu, ilk WIP görüntüleri-turkishgames.net başlıklı makalemizde ELECTRONIC ARTSMAXISTHE SIMS hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
İşte Gotham Knights için önerilen PC gereksinimleri-turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!