featured

Meta, Camouflaj, Twisted Pixel ve Armature Studio’yu Satın Aldı-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

Meta, VR pazarındaki en büyük isimlerden biri ve daha da büyüyecek gibi göründüğü için kendisine daha fazla yatırım yapmaya devam etmesi şaşırtıcı değil. Örneğin, en son Connect sunumunda şirket , Oculus Studios bayrağına katılacak üç geliştirme stüdyosunu satın aldığını duyurdu .

Bunlardan ilki, Resident Evil 4 VR lansmanı sayesinde geç saatlerde Meta platformlarında elbette büyük başarı yakalayan Armature Studio . Meta ayrıca 2011’den 2015’e kadar bir Microsoft stüdyosu olan Twisted Pixel’i de satın aldı ve daha önce yeniden bağımsız oldu. Son birkaç yılda Twisted Pixel,  Wilson’s Heart, Path of the Warrior  ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse yalnızca Meta platformları için VR oyunları üzerinde çalıştı.

Son olarak, elbette, sanal gerçeklik konusunda bol deneyime sahip bir stüdyo olan Camouflaj da satın alındı. En önemlisi Camouflaj, PlayStation VR’a özel  Marvel’s Iron Man VR’yi geliştirdi . 

Peki bu üç stüdyo daha sonra ne üzerinde çalışıyor? Meta, “Ne üzerinde çalıştıklarını ortaya çıkarmamız biraz zaman alacak, ancak bu geliştiricilerle çalışmaya ve VR’ye iddialı ve ileri görüşlü oyunlar getirirken onları desteklemeye devam etmekten heyecan duyuyoruz” diyor.

İlgili haberlerde Marvel’s Iron Man VR’nin  Meta Quest’e geleceği de duyuruldu  

Bir önceki yazımız olan Gotham Knights Minimum PC Sistem Gereksinimleri-turkishgames.net başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Meta, Camouflaj, Twisted Pixel ve Armature Studio’yu Satın Aldı-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!