(149) MGSV THE PHANTOM PAIN E3 2014 Trailer (CHN) 00 04 19
(149) MGSV THE PHANTOM PAIN E3 2014 Trailer (CHN) 00 04 19

Metal Gear Serisi 60 Milyon Kopya Sattı

service service
TGOXİ

Konami’nin Metal Gear serisi, Temmuz 1987’de piyasaya sürüldüğünden beri toplamda 60 milyon kopya satmayı başardı. Bu büyük başarı, serinin uzun yıllardır devam eden popülaritesini ve oyunseverlerin ilgisini gösteriyor.

Seri son olarak 2018’de çıkan Metal Gear: Survive oyunundan bu yana yeni bir oyunla karşımıza çıkmamış olmasına rağmen hala büyük bir hayran kitlesi tarafından destekleniyor. Bu, Konami’nin seriyi canlı tutmak için önemli planlar yaptığını gösteriyor. Solid Master Collection Cilt. 1, 24 Ekim’de yayınlanacak.

Metal Gear Serisi

Metal Gear

Koleksiyon, serinin hayranları için oldukça değerli olacak ve hatta Hideo Kojima’nın nefret ettiği Metal Gear 2: Snake’s Revenge gibi oyunları bile içerecek. Ancak, bazı oyuncuların dikkatini çekebilecek bir nokta, Ana Koleksiyon için klavye ve fare desteğinin olmamasıdır. Bu konuda Konami’nin daha fazla açıklama yapması ve durumun tüm oyunlar için geçerli olup olmadığının netleştirilmesi bekleniyor.

Ayrıca, serinin devamı niteliğindeki Solid 4’ün de geleceği düşünülüyor. Gear Solid 4, PlayStation 4 hapishanesinden kurtarılarak oyuncularla buluşturulacak gibi görünüyor. Serinin hala böylesine büyük bir ilgi görmesi, oyun dünyasındaki önemini ve etkisini göstermesi açısından oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Baldur's Gate 3 Steam'de 500.000 Eşzamanlı Oyuncuyu Aştı başlıklı makalemizde Baldur's Gate 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Metal Gear Serisi 60 Milyon Kopya Sattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!