featured

Need for Speed ​​Unbound’un ilk detayları ve ekran görüntüleri internete sızdırıldı

service service
TGOXİ

Japon perakendeci Neowing , Need for Speed ​​Unbound için ilk ekran görüntülerini yayınladı. Bu ekran görüntüleri size oyunun yeni sanat stili hakkında bir fikir verecektir.

Need for Speed ​​Unbound ilk ekran görüntüleri

Electronic Arts yarın Need for Speed ​​Unbound’u resmi olarak açıklamayı planlıyor. Raporlara göre, bu yeni NFS oyunu yalnızca mevcut nesil platformlara gelecek.

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla Need for Speed ​​2022, Frostbite Engine’i kullanacak ve büyük olasılıkla bazı anime öğelerine sahip olacak. Oyun, Lake Shore City adlı kurgusal bir Chicago’da geçecek.

İşte Neowing’den oyunun açıklaması da burada.

“Zamana karşı yarışın, polisleri geride bırakın ve her hafta Lakeshore’daki nihai sokak yarışı mücadelesine katılmaya hak kazanın – The Grand. Garajınızı hassas ayarlanmış özel makinelerle doldurun, kendi benzersiz tarzınız ve özel kıyafetlerinizle giyin ve dünyanın her köşesinden yankılanan bir film müziği ile sokakları aydınlatın.

-Dünya senin tuvalin.

En yeni sokak sanatını Need for Speed’de şimdiye kadar görülen en gerçekçi arabalarla birleştirerek tamamen yeni bir görsel stille grafitiye hayat verin. Baş döndürücü hız sağlayan yeni bir güçlendirici öğe olan Burst Nitrous dahil, enerjik görsel ve ses efektleriyle dolu yeni bir araç setine erişin.

-Kendinizi yetenekleriniz ölçüsünde ifade edin.

Tonlarca özel ekipman da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından en son moda ürünlerle Meetup’larda tarzınızı sergileyin. Ardından, efsanevi özel makinenize uyacak şekilde benzersiz kaplamalar ve kesiklerle dönüştürerek otomobilinizin stilini bir sonraki seviyeye taşıyın, yarışlarda öne geçin ve kalabalığın arasından sıyrılmak için kendi kazanan pozunuzu verin.

– Akarken özgürlüğü bulun:.

Modern Hip-Hop sahnesinden A$AP Rocky, AWGE ve diğer öncü sanatçılar, tür sınırlarını aşan orijinal şarkılar içeren film müziğine katkıda bulunuyor. Orijinal müzik Fransız yapımcı Brodinsky tarafından yaratıldı. Şarkılar, Lakeshore’un kalbindeki yeraltı kültürünün ve dünyanın dört bir yanından HipHop’ın çeşitli ifadelerinin bir yansımasıdır.”

Bir önceki yazımız olan Saints Row – 30 GB alfa/beta içeriği çevrimiçi sızdırıldı başlıklı makalemizde anlık ve saint row hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Need for Speed ​​Unbound’un ilk detayları ve ekran görüntüleri internete sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!