(8) Oxenfree II Lost Signals Announce Trailer PS5, PS4 00 00 19
Oxenfree 2: Lost Signals

Oxenfree 2: Lost Signals Çıkış Tarihi Belli Oldu!

service service
TGOXİ

Oxenfree 2: Lost Signals , yakın bir zamanda PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, PC ve mobil cihazlar için yayınlanacağı herkes tarafından konuşuluyordu. Ancak resmi bir açıklama olmadığı için bu durum söylentiden ileri gidemiyordu. Geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Oyunun resmi çıkış tarihinin 12 Temmuz olarak belirlendiği açıklandı.

Bu tarihte oyun tüm ülkelerde yayınlanacak olsa da saatler farklılık gösterecek. PC kullanıcıları için, Oxenfree 2: Lost Signals 12 Temmuz Çarşamba günü saat 08:00 PT / 11:00 ET / 15:00 UTC / 16:00 BST’de yayınlanacak. PlayStation 4 veya PlayStation 5 kullanıcıları için ise çıkış saatı 12 Temmuz Çarşamba günü saat 09:00 PT / 12:00 ET / 16:00 UTC / 17:00 BST olacağı açıklandı.

Oxenfree 2: Lost Signals Mobil Sürümüde Geliyor

Oxenfree 2: Lost Signals

Oyunun hayranlarının dünyada fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzde yapımcı şirket her platforma bu ikinci oyunu çıkarmaya çalışıyor. Nintendo Switch veya mobil sürüm için ise kesin bir çıkış zamanı belirtilmemiş olsa da, Nintendo’nun çevrimiçi mağazasının genellikle sabah 9:00 PT’de yeni oyunların kilidini açtığı göz önüne alındığında, muhtemelen Oxenfree 2: Lost Signals’nin de 12 Temmuz’da Switch oyuncuları için aynı anda kullanıma sunulması bekleniyor.

Oxenfree 2’nin resmi fiyatı konsollarda 19,99 USD olarak belirlendi. Ancak oyunu resmi çıkışından önce ön sipariş verirseniz, %25 indirimle 14,99 USD karşılığında satın alabilirsiniz. Nintendo Switch için ise 75 altın puan harcayarak ekstra bir indirim elde edebilirsiniz. PC için ise henüz bir ön sipariş seçeneği bulunmamaktadır, bu nedenle PC fiyatı ve çıkış sırasında benzer bir indirim olup olmayacağı bilinmemiyor.

Yurtdışında bu fiyatlar belirlenmiş olsa da Türkiye‘de ne kadara çıkabileceği henüz tahmin edilemiyor. Steam’in zam yapacağı söylentisinide göz önüne alırsak Oxenfree 2: Lost Signals fiyatı biraz can yakabilir.

Bir önceki yazımız olan Steam Yaz İndirimleri 2023 Alınabilecek Oyunlar başlıklı makalemizde Steam hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Oxenfree 2: Lost Signals Çıkış Tarihi Belli Oldu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!