featured

PLANET OF LANA İÇİN BEKLENEN HABER GELDİ

https://www.youtube.com/watch?v=1SY44UVRhjE

service service
TGOXİ

Geçtiğimiz yıl çıkması beklenen Planet of Lana, yaşadığı uzun süreli ertelemenin ardından 23 Mayıs’da çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Wilfully tarafından geliştirilen, Thunderful Publishing tarafından yayınlanacak olan yapım Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Xbox Game Pass ailesine ilk günden katılacak.

E3 2021’de ilk kez sahneye çıkan oyunun Stüdyo Ghibli tarafından yapılmış animasyon filmi Spirited Away’den etkilenerek oluşturulduğunu çokça duymuştuk. Stüdyonun kurucu ortağı Adam Stjarnljus, Spirited Away gibi Limbo ve Inside esinlenmelerinin olduğunu da yaptığı röportajda açıklamıştı.

Eskiden insan, doğa ve hayvan arasında bozulmamış bir dengenin olduğu bir gezegen, şimdi tamamen başka bir şey haline geldi. Yüzlerce yıldır meydana gelen uyumsuzluk, nihayet yüzü olmayan bir ordu şeklinde geldi. Planet of Lana bizleri bu dünyada muhteşem gözüken atmosferiyle başbaşa bırakacak. Atmosfer ve temasının yanında oldukça dikkat çeken müzikleri, Playstation için marka olan The Last Guardian’da yaptığı çalışmalarla tanıdığımız Takeshi Furukawa tarafından ele alınıyor.

Bir önceki yazımız olan TAPE TO TAPE ÇIKIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ! başlıklı makalemizde Erken erişim, Indie ve Oyun haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

2
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
PLANET OF LANA İÇİN BEKLENEN HABER GELDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!