hideo-kojima

Remedy’den Sam Lake, Hideo Kojima ile Çalışmaya Başladı

service service
TGOXİ

Remedy Entertainment’ın kreatif direktörü Sam Lake ve Hideo Kojima, Kojima Productions’ta birlikte gizemli bir proje üzerinde çalışıyorlar. Öne çıkanlar arasında, Sam Lake’in yakın zamanda Kojima Productions’ı ziyaret etmesi ve Max Payne’in yüzü olarak tanınması bulunuyor.

Bu işbirliği, muhtemelen Death Stranding 2 veya başka bir Kojima Productions projesinde bir kamera hücresi olarak Lake’in imajının kullanılacağı anlamına geliyor. Hayranlar, projeye dair daha somut bilgileri sabırsızlıkla bekliyorlar.

Hideo Kojima’nın Bu İş Birliği Yeni Fırsatlar Yaratabilir

hideo kojima 1

Hideo Kojima, yüksek profilli oyuncular ve yaratıcılarla çalışarak oyunlarına benzerlerini eklemesiyle tanınıyor. Örneğin, Death Stranding karakterlerinin bazıları, Guillermo del Toro, Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi tanınmış isimlerin tam vücut taramalarına dayanıyordu. Kojima Productions‘ın gelecekteki oyunlarında da yüksek profilli aktörlerin ve onların benzerlerinin kullanılması bekleniyor.

Remedy Entertainment’tan Sam Lake de Kojima ile işbirliği yapan yaratıcılar arasında yer alıyor. Lake, Remedy’nin yaratıcı direktörü ve Max Payne’in yüzü olarak da tanınıyor. Lake ayrıca ilk Death Stranding’de diğer ünlü yüzlerle birlikte bir dizi kamera hücresinin parçası olarak yer almıştı. Bu işbirliğiyle, Lake’in imajının başka bir Kojima Productions projesinde yeniden kullanılacağı düşünülüyor.

Bu hafta sonu, Sam Lake ve Hideo Kojima’nın stüdyoda birlikte olduklarını gösteren çevrimiçi tweet’ler paylaşıldı. Lake’in paylaştığı bir tweet’te, Kojima Productions’ta bir video oyunu için tarama yapıldıktan sonra kahve içerken çekilmiş bir TikTok videosu yer alıyordu. Lake, Kojima Productions’ı ziyaret etmekten onur duyduğunu belirterek, Hideo Kojima’ya da övgüler yağdırdı. Bu işbirliğiyle ilgili daha fazla bilgi bekleyen hayranlar, heyecanla gelişmeleri bekliyorlar.

Bir önceki yazımız olan YouTuber YourFellowArab, Haiti'de Kaçırıldıktan Sonra Serbest Bırakıldı: İşte Detaylar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Remedy’den Sam Lake, Hideo Kojima ile Çalışmaya Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!