featured

Riven Remake Duyuruldu, Tamamen 3D Olarak Geçilebilir

service service
TGOXİ

Macera oyunu klasiği Myst’in devamı olan Riven, Cyan’ın ( obduction şöhretinden) nezaketiyle yeniden yapılıyor . Platformlar ve bir yayın penceresi onaylanmamış olsa da, bilgiyle olduğu kadar seyrek olan kısa bir duyuru fragmanı aldı. Aşağıda kontrol edin.

Geliştirici ayrıca bir SSS yayınladı ve bunun klasik macera başlığının temelden modern bir versiyonu olduğunu doğruladı. Oyuncuların 3B ortamları tamamen geçebilecekleri üzerine tıkla ve tıkla olmayacak. Diğer navigasyon yöntemleri “daha ​​sonraki bir tarihte” duyurulacaktır.

Ayrıca, orijinal Riven’a sahipseniz, yeniden yapılanmanın ücretsiz bir kopyasını almayacaksınız. “Bu yeni Riven bir güncelleme veya yükseltme değil. Önemli miktarda kaynak yatırımı gerektiren (ve gerektirmeye devam edecek) baştan sona modern bir yeniden yapımdır. ” Daha fazla ayrıntı verilmedi, ancak yeniden yapım, görünüşe göre piyasaya sürülmekten çok uzak.

İlk olarak 1997’de PC ve PlayStation One için piyasaya sürülen Riven , estetiği ve bulmacaları nedeniyle büyük beğeni topladı. Lansman yılının en çok satan oyunuydu ve 2001 yılına kadar 4,5 milyon kopya sattı. Önümüzdeki aylarda yeniden yapılanma hakkında daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Xbox Boss, 2022'de Büyük Sürümlerin Eksikliğini Kabul Ediyor, 2023'ün Çok Daha Dolu Olacağını Söylüyor başlıklı makalemizde Arkane Studios, Bethesda ve bethesda oyun stüdyoları hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Riven Remake Duyuruldu, Tamamen 3D Olarak Geçilebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!