featured

The Witcher 3: Wild Hunt’ın Yeni Nesil Güncellemesi Yarın Canlı Yayında Yeni Ayrıntılar Alacak

service service
TGOXİ

The Witcher 3: Wild Hunt , bazı gecikmelerin ardından 14 Aralık’ta Xbox Series X/S ve PS5’e geliyor . Yine de oyuncular ne bekleyebilir? Yarın sabah 9:00 PST’de CD Projekt bir Twitch akışında daha fazla ayrıntı sağlayacağından öğrenin .

Şimdiye kadar, ışın izleme desteği ve görseller, performans ve teknik yönlerde “onlarca” iyileştirme onaylandı. PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri ayrıca daha hızlı yükleme sürelerine sahip olacak. Birkaç mod da oyuna “entegre ediliyor” ve Geralt için yeni silahlar ve zırhların yanı sıra belirli karakterler için alternatif görünümler daha önce duyurulan Netflix programı DLC’sine dahil ediliyor.

İlginç bir şekilde, Xbox One, Nintendo Switch ve PS4 sürümleri , “çok sayıda ekleme ve iyileştirme” sağlayan bir yamanın yanı sıra Netflix içeriğini almaya devam edecek. Bunun yeni nesil güncellemeyle birlikte çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor, bu yüzden yarın daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın dijital versiyonu da PS5 ve Xbox Series X/S’de satın alınabilir, fiziksel versiyonu daha sonra sunulacaktır. PS4 ve Xbox One sahipleri mevcut nesil sürümlere ücretsiz olarak yükseltme yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Need for Speed ​​Unbound Sistem Gereksinimleri, Erişilebilirlik Özellikleri, Kalkış Zamanlamaları ve Desteklenen Direksiyonlar Açıklandı başlıklı makalemizde EA, Need for Speed ​​Unbound ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Witcher 3: Wild Hunt’ın Yeni Nesil Güncellemesi Yarın Canlı Yayında Yeni Ayrıntılar Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!