featured

Valorant 6. Bölüm Oyuncular İçin Kabus Olacak

service service
TGOXİ

Valorant’ın üçlü site haritaları korkunç bir fikir

İkili orta veya üçlü site gibi hile içeren haritalar, profesyonel oyunda iyi çalışır. Karmaşık stratejileri uygulayabilecek beş kişilik bir ekiple doğarsınız. Aylarca süren uygulama, koordinasyon ve iletişim katalizör görevi görür. Ancak, Valorant’ı rastgele oyuncularla hızlı bir şekilde sıralamak için oynadığınızda, bırakın stratejiyi, iletişim her zaman garanti edilmez.

Haven sadece profesyoneller arasında popüler değil. Bu bir favori. Maçların %52’si saldırganların lehine giden harita, ağırlıklı olarak saldırgan taraflıdır. Önce Haven’a saldırmayı seçerseniz ve turların çoğunu toplarsanız, oyunun geri kalanı için hazırsınız. Örneğin, devre en iyi ihtimalle 9-3’lük bir skor çizgisinde tamamlanırsa, savunma piknik gibi gelir.

Ancak sıradan oyuncuların taraf seçme lüksü yoktur. Oyuna defansta atılırsanız ilk yarıda çoğunluğu kaybetmek moral bozmaya yetiyor. Bu tür haritalarda geri dönüş potansiyeli yüksektir, ancak sıkıcı oyundan çıkmaya hazır rastgele oyuncuların umutlarını tutmak zordur. GG Sıradaki!

Diğer haritalardan daha yeni olmasına rağmen Breeze çıktı. Ancak Haven, Lotus ile birlikte, benzer üç bölge tehdidi taşıyan bir harita olarak kalır. Ancak Lotus sadece büyük değil; ayrıca geniş fare köşeleri ve döner kapılarla daha başıboş. Artık dereceli oyuncular iki büyük lokasyonda iletişim olmadan dolaşmak zorunda kalacaklar. Sessizliğin kulaklarımızda çınladığını şimdiden hissedebiliyoruz; Lotus sadece kulağa sıkıcı gelmiyor, aynı zamanda tek oyuncuların yeşil kazanan ekranını asla göremeyebilecekleri bir harita.

FPS haritaları, rekabet için dengeli zeminler sağlamalıdır. Ancak, savunucuların dönmesi ne kadar kolay olursa olsun, üç alanlı haritalar doğal olarak saldırganlara fayda sağlar. İki siteyi elinde tutmak zor bir iştir; şimdi bunu üçte yaptığınızı hayal edin. Saldırganlar, istihbarat toplayıcının arkasında boş bir siteye girebilir. Tersine, savunucular kalıpları okumalı, sahte bir infaz belirlemeli ve bir bıçak taşıyarak harita boyunca koşmalıdır.

Lotus ve Haven’da savunucu olarak kazanmak, iyi düşünülmüş bir kompozisyon gerektirir. Rekabetçi Valorant’ta, birkaç oyuncu arzu ettikleri temsilcilere odaklanacak ve kadroyu düşünecek kadar önemsiyor. Buna karşılık, saldırganlar erken bilgi toplamaya yardımcı olması için yalnızca bir başlatıcıya güvenir. Bu dengesizlik bir sitede önemsizdi, ancak iki site özensiz bir Valorant metası için bir reçete.

Rekabetçi Valorant’taki büyük haritalar oyunun hızını yavaşlatıyor. Öte yandan, Icebox, Bind, Split ve Fracture gibi haritaların hepsi mükemmel. Ancak Riot’un büyük haritalar için düzeni doğru bir şekilde bulması gerekiyor. Ascent, daha geniş olan ve doğrudan Valorant havuzuna uyan bir haritanın mükemmel bir örneğidir.

Valorant oyuncularının Lotus denen labirente ne kadar ciddi şekilde alıştıklarını görmek ilginç olurdu. Amaçtan çok şansa ihtiyaçları olabilir!

Kaynak Teknomers

Bir önceki yazımız olan PS5 Yeni Güncellemesi Discord Desteği İçerecek. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Valorant 6. Bölüm Oyuncular İçin Kabus Olacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!