(73) FINAL FANTASY XIV DAWNTRAIL Teaser Trailer 00 02 17
(73) FINAL FANTASY XIV DAWNTRAIL Teaser Trailer 00 02 17

Final Fantasy 14’ün Yeni Genişleme Paketi Dawntrail Tanıtıldı

service service
TGOXİ

Cuma günü yapılan Final Fantasy 14 FanFest 2023 etkinliğinde Square Enix ve yapımcı Naoki Yoshida, 7.0 Dawntrail genişleme paketini tanıttı. Bu büyük içerik güncellemesi, 2024 yazında oyuncularla buluşacak ve birçok yeni özellik ve değişiklik içerecek. Dawntrail genişlemesi, Tural adlı tamamen yeni bir bölgeyi Eorzea’nın dünyasına tanıtacak ve Orta-Amerikan ve Endonezya kültürlerinden ilham alınan tasarımlarla dolu olacak.

Ayrıca oyuncuların Final Fantasy 14 Stormblood’da ortaya çıkan Bozkır görevlerine benzer bir hikayeye katılmak için Tural’a gelecekleri bir “tatil” olarak çerçevelenen bir hikaye de sunulacak. Yeni genişletme aynı zamanda yeni zindanlar, yeni Kabileler ve yeni DPS işleri de getirecek. Ayrıca, oyuncu karakterleri için grafik yükseltmeleri, parlak dokular ve yüz morflarında ayarlamalar da yapılacak. Final Fantasy 14, sürekli büyüyen MMO deneyimini cilalamaya ve oyunculara yeni içerikler sunmaya devam edecek.

Dawntrail Dolu Dolu Geliyor

73 FINAL FANTASY XIV DAWNTRAIL Teaser Trailer 00 00 36

Final Fantasy 14 7.0 Dawntrail genişlemesiyle birlikte, oyuncular Final Fantasy 6’nın patronlarından Valigarmanda’nın da bulunduğu yeni zindanlar keşfedecekler. Ayrıca, yeni genişlemeyle birlikte oyunculara “Beastmaster” adında yeni bir Meslek Sınıfı sunulacak ve bu sınıfın nasıl olacağı konusunda meraklı bekleyiş devam ediyor.

FanFest etkinliklerinde daha fazla bilgi açıklanacağı için oyuncular, Square Enix’in MMORPG’sine getirilen bu heyecan verici değişiklikleri ve yenilikleri sabırsızlıkla bekliyorlar. Final Fantasy 14, 7.0 Dawntrail genişlemesiyle birlikte grafik yükseltmeleri de alacak. Oyuncu karakterleri için yansıtıcı dokuların yanı sıra saç ve cilt için daha parlak dokular ve yüz morflarında ayarlamalar yapılarak daha görsel açıdan zengin bir deneyim sunulacak.

Bu güncellemelerle birlikte, Final Fantasy 14 oyuncuları sürekli olarak büyüyen ve gelişen MMO dünyasında daha fazla içeriği keşfetmeye ve deneyimlemeye devam edecekler. Oyuncuların heyecanla beklediği 7.0 Dawntrail, büyülü dünyasına yeni maceralar ve keşifler getirecek ve oyuncuları daha fazla bağlayıcı ve zengin bir oyun deneyimiyle buluşturacak.

Bir önceki yazımız olan Baldur's Gate 3'ün Binlerce Olası Sonu Varmış başlıklı makalemizde Baldur's Gate 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Final Fantasy 14’ün Yeni Genişleme Paketi Dawntrail Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!