featured

Yeni Skull & Bones Alpha Oynanış Videosu İnternete Sızdı

service service
TGOXİ

Ubisoft’un Skull & Bones oyununu hatırlıyor musunuz? Görünüşe bakılırsa, yepyeni alfa oynanış görüntülerini içeren yeni bir video sızdırıldı.

Skull & Bones, oyuncuların açık denizlere yelken açacağı Hint Okyanusu’nun egzotik ve evcilleşmemiş sınırında, Korsanlığın Altın Çağı sırasında geçen bir çevrimiçi deniz açık dünya oyunudur.

Skull & Bones’da, kralın affını reddeden ve Karayipler’den Hint Okyanusu’na, cömert zenginliklerle dolu evcilleşmemiş bir sınıra yelken açan bir korsan kaptansınız. Hayatta kalmak için ölümcül bir filo inşa etmeniz, kazançlı ticaret yollarında avlanmanız ve sonsuz üstünlük mücadelenizde diğer korsanlarla ittifak kurmanız gerekecek.

2019 yılında Ubisoft oyunu süresiz olarak erteledi . O zamandan beri (şimdiye kadar) hakkında hiçbir şey duymadık. Ubisoft’un büyük ihtimalle Alpha testine hazırlanmakta olduğu bu sızdırılmış oyun videosu iyiye işaret.

Son olarak, WCCFTech , aşağıda bulabileceğiniz tüm anlatımı kopyaladı.

 

Korsanlığın Altın Çağı sırasında Hint Okyanusu’ndan ilham alan bir dünya olan Skull & Bones’a hoş geldiniz. Yolculuğunuza, amacı bu sularda yelken açan en kötü şöhretli korsan olmak olan bir mazlum olarak başlayacaksınız. Kızıl Ada’da bulunan Sainte-Anne korsan inine yolculuk.

Bu korsan faaliyet merkezi, yeni gemiler ve ekipman üretebileceğiniz, denizdeki keşif geziniz için tedarik edebileceğiniz, yüksek riskli, yüksek ödüllü sözleşmeler alabileceğiniz ve diğer oyuncularla sosyalleşebileceğiniz yerdir.

Bir korsan olarak itibarınız her şeydir ve Skull & Bones bunu Infamy aracılığıyla takip eder. Infamy’niz ne kadar yüksekse, kilidini açacağınız daha fazla fırsat var. Infamy’nizi büyütmenin birçok yolundan biri sözleşmeler yapmaktır.

Bunlar, başarılı olursanız büyük ödüller veya başarısız olursanız cezalar alabileceğiniz dünyadaki NPC’lerle yapabileceğiniz anlaşmalardır. Belirli sözleşmeler paylaşılabilir, bu da onları en fazla üç kişilik bir grupta üstlenmenize izin verir.

Keşif, yağma, hazine avı, büyük dünya olayları ve çok daha fazlası gibi diğer etkinlikleri tamamlayarak da Infamy kazanabilirsiniz.

Tuzuna değer herhangi bir korsan, denizde başarılı bir keşif gezisinin anahtarının hazırlığın olduğunu söyleyecektir, bu nedenle geminizin yükünün her zaman erzak, su, tamir takımları ve mühimmatla dolu olduğundan emin olun.

Bir korsan kaptanı olarak, role bakmanız da önemlidir, bu yüzden dışarı çıkmadan önce, kişisel görünümünüze son rötuşları yapmak için atölyeyi ziyaret etmeyi unutmayın. Hazır olduğunuzda dışarı çıkın ve keşfedin!

Acemi bir korsan olarak, yalnızca küçük bir Arap yelkenlisine erişiminiz var, ancak Infamy’niz yükseldikçe, her biri kendi benzersiz oyun tarzına sahip daha büyük ve daha güçlü gemiler üretebileceksiniz.

Denizde, geminizin sağlığına ve mürettebatın moraline çok dikkat etmeniz gerekecek. Kargonuzdaki tamir takımlarını kullanarak sağlığınızı geri kazanabilirsiniz. Mürettebatın morali de zamanla tükenir. Moralleri düzeltmek için onlara yiyecek veya içecek vermezseniz, mürettebatınız isyan edecek ve geminizin kontrolünü ele geçirecektir.

Geminiz batarsa, biraz Infamy kaybedersiniz ve en yakın keşfedilen in veya karakolda yeniden doğarsınız. İyi haber şu ki, kargonuzun çoğu kurtarılacak ve geri kalanını enkazdan alma fırsatınız olacak, ancak diğer oyuncular da çalabileceğinden hızlı olsanız iyi olur.

Skull & Bones dünyası, keşfederken toplayıp hasat edebileceğiniz zenginlikler ve kaynaklarla dolu. Lagünler ve nehirler, hayvan derileri ve et için avlayabileceğiniz tehlikeli vahşi yaşamla doludur.

Ayrıca cevher, lif ve ahşap gibi çeşitli hammaddeleri de hasat edebileceksiniz. Bunlar, işçilik kaynakları üretmek için Sainte-Anne’de rafine edilebilir. Zanaatkarlık, kötü şöhretli bir korsan olarak ilerlemeniz için gerekli bir aktivitedir.

Planların kilidini açın ve daha güçlü gemiler, silahlar ve mobilyalar yapmak için rafine kaynaklarınızı kullanın. Bunlar, daha yüksek gövde HP, daha büyük hasar saldırıları ve daha hızlı yelken dahil olmak üzere bir dizi avantaj sağlar. Yeni filonuz ve büyüyen cephaneliğinizle, başarı şansınızı artırmak için geminizin teçhizatını kişisel oyun tarzınıza ve hedeflerinize göre optimize edin.

Açık okyanusta, fırsatlar bol. Ticaret yollarını veya zengin ticaret gemilerini belirlemek ve avınızın kargo ve ateş gücünü değerlendirmek için dürbünü kullanın. Rakibinizin savunmasına dayalı bir saldırı planı oluşturun ve daha fazla hasar vermek için zayıf noktalarından yararlanın.

Düşmanlarınızı uzaktan batırmak, bir kısmı derinliklerde kaybolacağından, yüklerinin yalnızca bir kısmı ile sizi ödüllendirir. Bir uçağa binme manevrası yapmak için yaklaşmak, kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Ama dikkat et. Diğer oyuncuların veya erlerin, denizlerde devriye gezen hırçın korsan avcılarının istenmeyen dikkatini çekerseniz, bir anda yırtıcıdan ava dönebilirsiniz.

Keşfederken, haritaya dağılmış karakollara dikkat edin. Karakollar, tehlikeli denizlerden kısa bir süreliğine kurtulmak için geminizi yanaşabileceğiniz güvenli noktalardır. Mallarını satan satıcıları ziyaret edin, yemek pişirin ve değerli yüklerinizi önbellekte saklayın.

Skull & Bones’daki tüm içerikler tek başınıza yapılabilse de, arkadaşlarınızla denizleri yönetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Seyir halindeyken, dürbününüzü kullanarak diğer korsanları kolayca gruplaşmaya davet edebilirsiniz. Daha ölümcül düşmanları yenmek için farklı oyun tarzlarınızı, gemilerinizi ve silahlarınızı sinerji haline getirin.

Güçlendikçe, kalelere saldırmak ve yerleşim yerlerini yağmalamak gibi daha zor görevleri üstlenin ve yeterince cesursanız, ağır yüklü ticaret gemilerini ve savaş gemisi eskort filosunu devirmek gibi dünya etkinliklerine katılın.

Bir önceki yazımız olan Dying Light 2 bir ayda 5 milyon kopya sattı, Dying Light 1 20 milyondan fazla sattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Yeni Skull & Bones Alpha Oynanış Videosu İnternete Sızdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!