Anstream Arcade Game List 1
Anstream Arcade Game List 1

Antstream Arcade 1300’den Fazla Retro Oyunla Xbox’a Geliyor

service service
TGOXİ

Retro oyun yayıncısı Antstream Arcade, Xbox One ve Xbox Series X|S için geniş bir lisanslı retro oyun koleksiyonunu bu ayın sonunda sunacağını duyurdu. Antstream duyurusunda daha önce sadece Sony veya Nintendo platformlarında oynanabilen oyunları, Xbox üzerinde de oynanabilir hale getireceğini belirtti.

Koleksiyon, Commodore döneminden günümüze kadar uzanan retro oyunları içeriyor. Antstream sayesinde, oyunlar herhangi bir kurulum veya indirme gerektirmeden oynanabilecek. Her hafta ise daha fazla resmi lisanslı retro oyun hizmete eklenecek.

Antstream Arcade Bir Yıl Boyunca Hergün En Az 3 Retro Oyun Sunacak

Antstream Arcade

Antstream Arcade PC, Mac, Linux, Android, Android TV, Firestick ve Samsung TV gibi platformlarda zaten mevcut. Ancak bu duyuruyla birlikte retro koleksiyonu ilk kez konsollarda yer alacak. Antstream CEO’su Steve Cottam ise bu hizmeti, çocukluğunda sevdiği oyunlara kolay erişim sağlama amacıyla yaptığını belirtiyor.

Antstream Arcade, Retro katalogun yanı sıra oyunculara turnuvalara katılma, düellolarda ve topluluk savaşlarında meydan okuma gibi imkanlar da sunuyor. Ayrıca başarılar elde edebilme, diğer oyuncularla bağlantı kurabilme ve profilde övgülerinizi gösterebilme özellikleri de bulunuyor.

Antstream Arcade, bu ayın sonlarında yıllık 29,99 dolar veya ömür boyu erişim için 79,99 dolar karşılığında piyasaya sürülecek. Fiyat, gelecekte hizmete eklenecek tüm oyunları ve özellikleri içeriyor. Ayrıca, 14 Temmuz’da canlı bir yayınla hizmete girecek yeni oyunları tanıtacaklar. Hizmet ilk olarak Avrupa, İngiltere, ABD, Kanada ve Vatikan’da sunulacak. Hizmetin Türkiye’ye ulaştığında ne kadar olacağı ise merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Bungie Çalışanlarını Taciz Eden Destiny Oyuncusuna Karşı Açtığı Davayı Kazandı başlıklı makalemizde Bungie ve Destiny 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Antstream Arcade 1300’den Fazla Retro Oyunla Xbox’a Geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!