Beyond-Good-Evil remaster

Ubisoft Beyond Good and Evil Remaster’ı Yanlışlıkla Yayınladı

service service
TGOXİ

Ubisoft, yıllardır Beyond Good and Evil oyunları üzerinde çalışmamak konusunda kararlı bir duruş sergiliyordu. Ancak, dün bir hata sonucunda Beyond Good and Evil’in yeni bir versiyonunu yanlışlıkla yayınladı. Oyunun 20. yıl dönümü sürümü, birkaç ay önce ESRB tarafından sızdırılmış ve ardından başarı izleme sitelerinde ve Xbox mağaza listelerinde görülmüştü.

Bu sızıntıların ardından, Ubisoft+ abonelerinin oyunu indirip oynayabildiği raporları ortaya çıktı. Ancak görünüşe göre, tüm bu adımlar Ubisoft’un izni olmadan gerçekleşti. Xbox mağaza sayfası hızla kaldırıldı ve oyunun oynanış görüntülerini içeren YouTube videoları Ubisoft telif hakkı iddiasıyla silindi.

Beyond Good and Evil Remaster Paylaşımları Devam Ediyor

Beyond Good and Evil

Yine de, internet üzerinde bu hata sonucu ortaya çıkan materyallerin paylaşımı devam ediyor. Oyunun 20. yıl dönümü sürümü, orijinal oyunun yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olarak görünüyor. 2003 yapımı oyunun daha yüksek çözünürlüklü dokular, geliştirilmiş aydınlatma teknolojisi ve 4K, 60 fps gibi özelliklerle geldiği belirtiliyor.

Bu durum, Beyond Good and Evil hayranlarını heyecanlandırmış olsa da, Ubisoft hızla bu hatayı düzeltmeye çalışıyor ve yanlışlıkla yayınlanan materyallerin izlerini silmeye çabalıyor. Ancak, bu durumun BG&E 2 ile bağlantılı olabileceği düşüncesi geliyor, çünkü oyunun açıklamasında “Hilys’teki yeni hazine avında Jade’in geçmişi hakkında daha fazla şey keşfetme” ifadeleri yer alıyor. Ancak, resmi bir açıklama olmadan kesin bir şey söylemek zor.

Bir önceki yazımız olan Zirve resmen değişti: En popüler oyunlar belli oldu! başlıklı makalemizde Zirve resmen değişti: En popüler oyunlar belli oldu! hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Ubisoft Beyond Good and Evil Remaster’ı Yanlışlıkla Yayınladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!