featured

Call of Duty: Vanguard kargaşa haritası 3. sezonda geliyor

service service
TGOXİ

Yeni Call of Duty: Vanguard kargaşa haritası, 27 Nisan Çarşamba günü 3. Sezon başladığında geliyor. Yeni haritaya ek olarak, güncelleme yeni bir operatör, bazı yeni silahlar ve çok daha fazlasını içeren başka özellikler de getirecek.

İşte yeni Call of Duty: Vanguard kargaşa haritasının bir özeti:

Call of Duty: Vanguard kargaşa haritası

Mayhem, Call of Duty  tarihinin en dar oyun alanlarından biriyle kaosun anlamını yeniden tanımlıyor . Kalabalık bir metropolün küçük ölçekli bir kopyasında, merkezi binaların çoğunluğunun neredeyse yarısı kadar yüksekte dururken, devasa oranlar almaya hazırlanın.

Dış sahne, bir UFO, aktif bir yanardağ ve harekete hazır bir canavar kostümü ile tamamlanmış bir 1950’lerin film setini tanımlar. Bununla birlikte, amaçlarınız için, savaş, kuzey yolu boyunca uzanan bir yan rota ve güneyde geçilebilir bir okyanus yolu ile, merkezi şehrin içinde ve hemen çevresinde yer almaktadır.

Hata yapmayın: Burada nişanlanma zamanı çok az. Hangi yönü seçerseniz seçin, bir düşman Operatörle anında çarpışmak zorundasınız, ancak rakiplerinizi hazırlıksız yakalamak için hala bazı hileler var. Boyunca büyük siper parçaları, size hasar almaktan kaçınma ve düşmanı pozisyonunuza zorlama şansı verir; aynı şekilde güney, batı ve doğu patikalarından ortaya hızlı giriş noktaları bulunmaktadır.

Tek başına kuzey yolu, orta kısmı boyunca giriş noktalarından uzak durur, bu da onu haritada en az göze çarpan rota haline getirir, ancak Operatörler her iki taraftan da kolayca girebildiği için güvenli bir bölgeden uzaktır. Ayrıca, havadaki Katliamlardan korunmak için en iyi noktaları sunarak, silahlar yağmaya başladığında daha fazla dikkat çekiyor. Tepedeki gökyüzünün net bir görüntüsü ile, bunun yaygın bir olay olması zorunludur.

Merkezde, birkaç dallı cadde ile replika şehri kesen ana yol yatıyor. Burada yoğun bir çatışma bekleyin, bu yüzden dikkatli yaklaşın. Ayrıca, okyanusun içinden geçen düşmanlar üzerinde güçlü bir bakış açısı sağlayan güney yoluna doğru uzanan kırık köprüye dikkat edin.

Harita hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Call of Duty: Vanguard  , Windows PC (  Battle.net aracılığıyla ), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de mevcuttur. Kaçırdıysanız, incelememize  buradan ulaşabilirsiniz . Call of Duty: Warzone  , Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S üzerinde ücretsiz olarak oynanabilir. Call of Duty Mobile , App Store üzerinden iPhone için ve Google Play Store  üzerinden Android   için ücretsiz olarak oynanabilir  .

Bir önceki yazımız olan ÖN GÖREV 2089: Borderscape duyuruldu başlıklı makalemizde 27 yıllık mekanik savaş serisinin son oyunu FRONT MISSION 2089: Borderscape'i duyurdu . hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty: Vanguard kargaşa haritası 3. sezonda geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!