featured

CS:GO FPS Gösterme

CS:GO FPS Gösterme

service service
TGOXİ

CS:GO, birçok oyuncunun tercih ettiği FPS oyunları arasında yer alıyor ve oyun içinde FPS değerlerini özelleştirmenizi sağlayan birkaç komut sunuyor. Bu komutlar arasında en kullanışlı olanlardan bazıları şunlardır:

  • cl_showfps 0/1/2/3: Bu komut, oyun içinde FPS değerlerinin görünürlüğünü kontrol eder. Sayı arttıkça, FPS değeri farklı yerlerde görüntülenir.
  • net_graph 0/1/2/3: Bu komut, ağ bağlantınız hakkında zengin bilgiler içeren bir grafik görüntüler. Kullanılan sayıya göre ekranın farklı yerlerinde görüntülenebilir.
  • fps_max: Bu komut, FPS değerlerinizi belirli bir sayı ile sınırlamanızı sağlar. “fps_max 0” komutu, FPS sınırını kaldırır.
  • cl_interp: Bu komut, bilgisayarınız ile oyun sunucusu arasındaki enterpolasyon gecikmesini ayarlar. Daha düşük bir değer, yanıt hızını artırabilir ancak ağ trafiğini de artırabilir.

Steam ayarları kullanılarak FPS değerleri de görüntülenebilir. Bunun için Steam masaüstü uygulamasında Ayarlar penceresi açılır ve sol menüdeki “Oyun İçi” sekmesinde “Oyun içi FPS sayacı” seçeneği açık hale getirilir.

FPS sınırını kaldırmak için ise oyun konsoluna “fps_max 0” komutu girilir. Bu komut FPS sınırını kaldıracaktır. İstendiği takdirde, özel bir FPS sınırı belirlemek için 0 yerine bir sayı da girilebilir.

Bir önceki yazımız olan Sons of the Forest Anahtar Kartları Nerede? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
CS:GO FPS Gösterme

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!