call of duty

Kıdemli Call of Duty Tasarımcısı David Vonderhaar Treyarch’tan Ayrıldı

service service
TGOXİ

Deneyimli Call of Duty tasarımcısı David Vonderhaar, Treyarch ekibinden ayrıldığını duyurarak 18 yıl süren Activision kariyerine son verdi. Vonderhaar, özellikle Black Ops serisiyle tanınıyordu ve bu serideki çalışmalarıyla oyun dünyasında iz bırakmış bir isimdi.

2003 yılından itibaren Treyarch’ta tasarım direktörü olarak görev yapan Vonderhaar, Call of Duty serisinin toplam sekiz oyununda çalıştı. Ancak en fazla Black Ops serisindeki seferler, çok oyunculu modlar ve sistemler üzerindeki geliştirmeleriyle tanındı.

Call of Duty Tasarımcısı David Vonderhaar Başka Role Geçecek

David Vonderhaar Treyarch'tan Ayrıldı

Vonderhaar, Cuma günü yaptığı duyuruyla oyun endüstrisinde başka bir role geçeceğini açıkladı. LinkedIn sayfasında, “18 yıl ve 8 Call of Duty oyununun ardından Activision ve Treyarch’tan ayrıldığımı paylaşıyorum.” ifadelerini kullandı.

Treyarch tarafından yapılan açıklamada ise “Disiplini, yaratıcılığı ve yenilikçiliği oyunlarımızı COD 2: Big Red One’dan Black Ops Cold War’a şekillendirmeye yardımcı olan efsanevi David Vonderhaar’a veda ediyoruz.” denildi. Vonderhaar’ın ikonik cümleleri ve çığır açan fikirleri hatırlanacak. Aynı zamanda Treyarch ekibi, Vonderhaar’ın bir sonraki macerası için heyecan duyduklarını belirtti.

Vonderhaar, henüz açıklamadığı yeni projede oyun endüstrisindeki kariyerine devam edeceğini ifade etti. Oyun dünyası, David Vonderhaar’ın gelecekteki projelerini merakla bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Tatil Dönüşü Oyun, Gaming İstanbul (GİST) ile Yeniden Başlıyor (2023) başlıklı makalemizde Gaming İstanbul ve Gist hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Kıdemli Call of Duty Tasarımcısı David Vonderhaar Treyarch’tan Ayrıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!