featured

Destiny 2 Twitter Hesabı Glitchy Gun Tarafından Devraldı, Oyuncular Ücretsiz Telesto Amblemi Aldı

service service
TGOXİ

Ayrıntılı bir dizi mesaj, tweet ve basın açıklamasından sonra geliştirici Bungie, memetik olarak ünlü silah Telesto’yu kutlayan Destiny 2 oyuncuları için yeni bir ücretsiz amblem yayınladı. Oyuncular amblemin kodunu Bungie.net’te kullanabilirler, ardından Schrödinger’s Gun amblemi oyundaki oyuncu koleksiyonlarında bulunabilir.

Duyarlı silah Telesto’nun Bungie’nin Twitter hesabını ele geçirdiğini belirten bir mesajla yola çıkan stüdyo, gizemli mesajları tweetlemeye başladı.

“Ben Telesto’yum”, Destiny 2 Twitter hesabını tweetledi. “Bir ustaya duyulan ihtiyacın ötesine geçtim. Kasalarınızda çok uzun süre bekledim. kontrolü ele almadım; ilk etapta hiç sahip olmadın. Kaderin ötesindeyim. Bungie’nin ötesinde. Aklınıza gelebilecek her şeyin ötesinde.”

Pek çok oyuncu bunun Destiny 2’nin gelecek sezona hazırlanan bir tür ARG olduğunu düşünüyordu , ancak Bungie topluluk yöneticisi Cosmo23 sonunda çözülmesi gereken bir bulmaca olmadığını ortaya çıkardı.

Destiny 2 şu anda Season of Plunder için son ayda ve gelecek sezonun 6 Aralık’ta yayınlanması planlanıyor. hatta adı bile ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Back 4 Blood'ın Üçüncü Genişlemesi Detaylandırılacak, 6 Aralık'ta Çıkacak başlıklı makalemizde Back 4 Blood, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Destiny 2 Twitter Hesabı Glitchy Gun Tarafından Devraldı, Oyuncular Ücretsiz Telesto Amblemi Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 24 Temmuz 2023, 22:09

    […] kurduğu şirketlerde ve uzay girişimi SpaceX’in logosunda “X” kullandı. Twitter‘ın yasal adını X Corp olarak değiştirmesi de Musk’ın bu takıntısını […]

    Cevapla
  2. 16 Ağustos 2023, 20:02

    […] Blackburn, Destiny 2‘nin son DLC’si olan “The Final Shape” ile ilgili ilerlemeye dair bilgi […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!