featured

Dwarf Fortress 6 Aralık’ta Steam’e Geliyor

service service
TGOXİ

Developer Bay 12 Games, Dwarf Fortress’in 6 Aralık’ta PC’ye çıkacağını duyurdu. Fantezi simülasyon oyunu Steam’de ve bağımsız oyun platformu Itch.io’da mevcut olacak ve fiyatı 29,99 $ veya bölgesel eşdeğeriniz olacak.

Koloni sim türünün yaratılmasından büyük ölçüde sorumlu olan oyun olan Dwarf Fortress , on yıldan uzun bir süre önce başlangıcından bu yana ücretsiz olarak oynanabiliyor olsa da, tam fiyatlı sürüm, elden geçirilmiş grafikler içeren çok daha parlak bir deneyim olacak şekilde ayarlandı . , kullanıcı arayüzü ve hatta bir öğretici.

Geliştiriciler, ilk kez 2020’de Dwarf Fortress için yeni bir piksel sanat stiline sahip yenilenen sanat eserini sergilediler. Oyunun yeni grafiklerine ilk bakışımızın yanı sıra geliştirici Tarn Adams, oyunun yükseklik ve rampalar gibi çeşitli yönlerinden de bahsetti.

Dwarf Fortress’in başlangıçta 2019’da Steam’e gelmesi planlanıyordu, ancak şu ana kadar şüphesiz belli olduğu gibi, sürüm birkaç defadan fazla ertelendi. Ancak bu sefer, daha önce planlanan sürümlerin tarihlerden bahsetmediği düşünüldüğünde, uygun sürüm olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Hearthstone: Heroes of Warcraft, 6 Aralık'ta Lich King Genişletmesinin Yeni Yürüyüşünün Bir Parçası Olarak Ölüm Şövalyesi Sınıfı Aldı başlıklı makalemizde android, Blizzard Entertainment ve Hearthstone: Heroes of Warcraft hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Dwarf Fortress 6 Aralık’ta Steam’e Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!