featured

Ghostface Mortal Kombat 1’e Gelebilir

service service
TGOXİ

Scream serisindeki Ghostface karakteri, Mortal Kombat 1 oyununa indirilebilir bir dövüşçü olarak katılabilir. Serinin ortak yaratıcısı ve Mortal Kombat 1 yaratıcı yönetmeni Ed Boon, bir dizi korku filmi slasher kötü adamının üzerlerine işaretler ve soru işaretleri çizilmiş çizimlerini tweetledi.

Üzerlerinde işaret bulunan kötü adamlar (Freddy Krueger, Leatherface ve Jason Voorhees), önceki Mortal Kombat oyunlarında DLC karakterleri olarak yer almıştı. Üzerlerinde soru işareti bulunan kötü adamlar arasında ise Ghostface, Pinhead, Michael Myers, Chucky ve Saw’dan Billy the Puppet gibi karakterler yer alıyor ve henüz bu karakterlerin Mortal Kombat serisinde yer almadığı biliniyor.

Ghostface Hayranları Bu Yeni Gelişmeyi Hoş Karşıladı

ghostface

Boon, teorik olarak bu karakterlerle dalga geçiyor olabilir, ancak bu ayın başlarında bir mod yapımcısı olan @thethiny, Mortal Kombat 1’in verilerini incelediklerini ve henüz duyurulmamış sekiz karakter için “kanıt” bulduklarını tweetlemişti.

Bu sekiz karakterin çoğu, Mortal Kombat evreninden olan karakterlerdi, ancak Ghostface de listede yer alıyordu. Dolayısıyla Boon’un bahsettiği karakterlerden biri Ghostface olabilir.

Karakter Scream filmlerinde ve TV dizisinde farklı katil(ler) tarafından canlandırılan maskeli bir karakterdir. Her zaman aynı görünüme sahip olan Ghostface, her filmde aynı ses değiştirme cihazını kullanır, bu da Mortal Kombat’taki potansiyel görünümünün Scream film serisindeki her karakteri temsil edeceği anlamına gelir.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de yayınlandı ve eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı. Oyunun Metacritic puanı, konsollar için 84 ve PC için 83 olarak bulunuyor.

VGC’nin Mortal Kombat 1 incelemesi, oyunu “bugüne kadarki en iyi Mortal Kombat oyunu” olarak nitelendiriyor ve 5/5 puan veriyor. “Görsel açıdan muhteşem, harika bir hikaye modu var, yeni İstila modu tek başına oyuncuları meşgul edecek ve her şeyden önce oynaması mutlak bir keyif. Eski hayranlar ve yeni gelenler için tamamen gereklidir.” şeklinde bir değerlendirme yapıyor.

Bir önceki yazımız olan Epic Games'in İşçilerinin %16'sını İşten Çıkarabilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Ghostface Mortal Kombat 1’e Gelebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!