16873766521244049577
16873766521244049577

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır? Minecraft Kayış Yapımı? (2023)

Minecraft'ta kayış yapımı kolaydır. Çiftlik hayvanlarını taşımak ve gezenleri çiftliğe katmak için kullanılır.

service service
TGOXİ

Minecraft Kayış Nasıl Yapılır? Minecraft Kayış Yapımı? (2023)

Minecraft kayış üretimi gayet kolaydır. Çiftlikte yer alan hayvanları farklı alanlara taşımak ve başıboş gezenleri dahil etmek amacıyla kullanılabilir.

Minecraft oyununda kayış önemli bir araçtır. Mevcut oyunculara, oyun içerisinde bulunan moblar (inek gibi hayvanlar) olanları istediğiniz yöne hızlı ve rahat taşıma imkanı sunar. Ayrıca, kayış ile koyun, inek ve at gibi zararsız moblar çite sabitlenerek, bu dost canlısı yaratıkların sürekli olarak orada kalmasını sağlayabilirsiniz.

Minecraft içinde kayış yapmak için bazı malzemelere ihtiyacınız var. İlk olarak, elinizde bir adet balçık topu bulunmalıdır. Mevcut balçık topu ile kayış üretebilmek için bir çalışma masası açmanız gerekmektedir. Bunun yanında, bir balçık topunun yanı sıra 4 adet ipe de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler elimizde olduğunda, çalışma masasını açabilirsiniz.

Çalışma masası açıldığında, 9 kareli bir alanla karşılaşırsınız. Bu 9 karelik alanda 1., 2., 4. ve 9. kutulara ip yerleştirmeniz gerekmektedir. Ipleri uygun yerlere koyduktan sonra, balçık topunu beşinci kareye yerleştir

Açılan sağ taraftaki pencerede, iki adet kayış elde etme fırsatını yakalayabileceksiniz. Minecraft’ta kayış yapımı epey basit olup genellikle az üretilir. Elinizde ip veya balçık topu mevcut değilse, bunların nasıl temin edileceği hakkında belli bir bilgi birikimi edinmeniz önemlidir.

kayis edited 1.jpg

Bir önceki yazımız olan Minecraft Büyü Masası Nasıl Yapılır? Minecraft Büyü Masası Yapımı Nasıl Olur? (2023) başlıklı makalemizde Minecraft Büyü Masası Nasıl Yapılır? Minecraft Büyü Masası Yapımı Nasıl Olur? (2023) hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Minecraft Kayış Nasıl Yapılır? Minecraft Kayış Yapımı? (2023)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!