featured

Minecraft Legends 2023 Baharında Çıkacak, Yeni Oynanış ve Sinematik Açıklandı-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

Son Minecraft Live’da Mojang ve Blackbird Interactive , RTS aksiyonunun yan ürünü olan Minecraft Legends hakkında bazı güncellemeler sağladı . Piglins’in dünyayı istilalarını planladığı yeni bir oyun içi sinematik ortaya çıktı. Aşağıda kontrol edin.

Ancak, en heyecan verici olan yeni oyun. Geliştirme ekibi, sandıkları açmak ve kaynakları toplamak için Allay’leri kullanarak dünya çapında keşifler yaptı. Savaşlarda oyuncu, yapılar oluştururken Golemler ve Zombiler gibi birimler için yumurtlayanlar oluşturabilir. Birimleri saldırı bölgelerine yönlendirmenin yanı sıra oyuncular takımlarına da ping atabilir.

Evet, orijinal oyunda olduğu gibi Minecraft Legends’ta kooperatif olacak ve dört oyuncuya kadar grup oluşturabilecek. Genel olarak, çok şey oluyor, ancak farklı çetelerle ( yeni Golem birimleri dahil ) savaşlar temiz görünüyor. Minecraft Legends , 2023 Baharında Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch’e geliyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı ve oynanış için bizi takip etmeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Splinter Cell Remake Yönetmenini Kaybetti-Turkishgames.net başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Minecraft Legends 2023 Baharında Çıkacak, Yeni Oynanış ve Sinematik Açıklandı-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!