featured

Monkey Island’a Dönüş, 8 Kasım’da PS5’e Geliyor

service service
TGOXİ

Return to Monkey Island , 8 Kasım’da PS5’e geliyor. İşaretle ve tıkla macera oyunu, Xbox Series X/S’deki çıkışının yanı sıra PC ve Xbox Game Pass’e çıkışıyla birlikte PS5’in çıkış tarihini paylaşıyor . Aşağıdaki fragmana göz atın.

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Return to Monkey Island , onlarca yıllık bir franchise’ın geri dönüşünü işaretlemenin yanı sıra, franchise’ın yaratıcılarından biri olan Ron Gilbert’in dönüşünü de işaret ediyor. Oyun, incelememizden de görebileceğiniz gibi eleştirmenlerce beğenildi ve hatta serinin en hızlı satan oyunu oldu .

Return to Monkey Island , serinin altıncı tam oyunudur. Tales of Monkey Island’daki olaylardan belirsiz bir süre sonra geçen Return to Monkey Island ,franchise’ın altıncı oyunudur.

Oyun, ana karakter Guybrush Threepwood, Mighty Pirate – Maymun Adası’nın efsanevi sırrını bir kez ve herkes için ortaya çıkarmaya karar verirken etrafında döner. Dizi için geleneksel olduğu gibi, neşe ortaya çıkar.

Bir önceki yazımız olan Dwarf Fortress 6 Aralık'ta Steam'e Geliyor başlıklı makalemizde Bay 12 Oyunları, Cüce Kalesi ve kitfox oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Monkey Island’a Dönüş, 8 Kasım’da PS5’e Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!