(164) Red Dead Redemption and Undead Nightmare Coming to Switch and PS4 00 00 13

Orijinal Red Dead Redemption Modern Platformalara Geliyor

service service
TGOXİ

Rockstar Games, orijinal Red Dead Redemption oyununu modern platformlara getirerek Nintendo Switch ve PlayStation 4 sahiplerine oyunu tekrar oynama fırsatı sunuyor. Geliştirici, 17 Ağustos‘ta yapımın Nintendo Switch ve PS4 için dijital olarak yayınlanacağını ve 13 Ekim’de fiziksel bir sürümün geleceğini duyurdu.

Red Dead Redemption remake Undead Nightmare genişlemesi ve oyunun “Yılın Oyunu” sürümündeki bonus içeriği gibi ekstra içerikleri içerecek. Ancak çok oyunculu mod bu yeniden sürüme dahil edilmeyecek.

Red Dead Redemption Artık Modern Platformlarda

(164) Red Dead Redemption

Bu remake sayesinde yapım geriye dönük uyumluluk ile PlayStation 5’te de oynanabilecek. Remake PS4 ve Switch bağlantı noktaları için Double Eleven adlı bir stüdyo tarafından geliştirildiği açıklandı. Double Eleven daha önce Minecraft Dungeons, Rust ve Lego Harry Potter gibi oyunların konsol sürümlerine imza atmıştı.

Orijinal olarak 2010 yılında PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkan oyun hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan büyük övgü almış ve ticari bir başarı elde etmişti. Rockstar Games, daha sonra 2018 yılında Red Dead Redemption 2 adlı bir devam oyununu piyasaya sürmüştü.

Bir önceki yazımız olan Metal Gear Serisi 60 Milyon Kopya Sattı başlıklı makalemizde Metal Gear Solid hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Orijinal Red Dead Redemption Modern Platformalara Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!