featured

Resident Evil 3 Unreal Engine 4 Fan Remake indirilebilir

service service
TGOXİ

Bağımsız geliştirici ranj, Unreal Engine 4’te Resident Evil 3 hayran uyarlamasının erken bir sürümünü yayınladı. Bu hayran uyarlaması 30 dakikalık oynanış sunuyor ve hem klasik ” sabit kamera açılarını ” hem de üçüncü şahıs bakış açısını destekliyor.

Bu bir hayran uyarlaması olduğundan, bir takım hatalar ve aksaklıklar var. Ayrıca çeşitli yer tutucu dokulara/grafiklere sahiptir. Çoğu düşman animasyonu da temeldir, bu nedenle beklentilerinizi azaltmalısınız. Yine de, bu hayran projesi biraz havalı görünüyor.

Unreal Engine 4’teki bu Resident Evil 3 hayran versiyonu da klasik köklerine sadık kalıyor. Bu nedenle, oyuncular sabit kamera açılarını kullanırken tank kontrollerini bekleyebilirler. Ve dürüst olmak gerekirse, bu hayran uyarlamasının hem sabit kamera açılarını hem de üçüncü şahıs bakış açısını desteklemesini ironik buluyorum, oysa resmi yeniden yapılanmanın yalnızca üçüncü şahıs bakış açısına sahip olması.

Bu fan versiyonunu buradan indirebilirsiniz . Aşağıda, bunu çalışırken gösteren iki videoyu da bulabilirsiniz.

Son olarak, Unreal Engine’den bahsetmişken, aşağıdaki videolara da bir göz atmanızı öneririz. Şu anda Superman Unreal Engine 5 Demo ve Spider-Man Unreal Engine 5 Tech Demo indirebilirsiniz . Ayrıca Star Wars KOTOR  ve  Counter-Strike Global Offensive  hayran uyarlamalarını gösteren iki harika video var. Ve son olarak, bir  Half Life 2 Fan Remake , bir  Oblivion hayran remake , bir  Silent Hill fan remake , bir  World of Warcraft remake , bir  Skyrim remake ve bir  Zelda Ocarina of Time UE5 Remake !

SADECE SABİT KAMERA AÇISI – Resident Evil 3 Remake Again

RESIDENT EVIL 3: YENİDEN YAPMAK || UNREAL MOTOR 4 | İlk Bakış ve OYUN

Bir önceki yazımız olan Yeni Skull & Bones Alpha Oynanış Videosu İnternete Sızdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Resident Evil 3 Unreal Engine 4 Fan Remake indirilebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!