featured

Sea of ​​Thieves 8. Sezon PvP Özellikleri Yeni Fragmanda Sergilendi

service service
TGOXİ

Nadir, Sea of ​​Thieves için, oyuna yaklaşan 8. Sezonda gelen içeriği ayrıntılarıyla anlatan yeni bir video yayınladı. 9 dakikalık video, keşfedilecek yeni yerler ve yeni kozmetikler gibi yeni özellikleri gösteriyor. Aşağıda kontrol edin.

Sea of ​​Thieves 8. Sezonun en büyük özelliği, oyuncuların destansı gemi savaşlarının tam ortasına atacak olan isteğe bağlı PvP’yi seçme yeteneğidir. Oyuncular, iki rakip gruptan biri adına savaşacak: Guardians of Fortune ve the Servants of the Flame. Bir fraksiyona katılmak, oyunculara seçtikleri fraksiyonu temsil etmelerine olanak tanıyan kozmetiklere erişim de sağlar.

Oyuncular, bir gemideki kaptan kamarasındaki yeni Hourglass of Fate öğesini kullanarak gruplarını oldukça özgürce değiştirebilirler. Bir hizip seçmek, esasen oyuncuları o anda ve orada PvP’ye hazır olarak işaretler. Taarruza geçmek ve karşı taraftan korsan avlamak isteyenler Kaptan’ın Masası’ndaki Savaş Haritası’ndan yararlanabilirler. Bunu yapmak, mürettebatı ve gemilerini su altına atar, çünkü onlar için değerli bir rakip bulunur.

Oyuncular, gemilerinin savaşa hazır olduğundan emin olmak için su altında geçirdikleri zamanı kullanabilirler. Bir rakip bulunduğunda, gemi rakibinin yakınında su altından fırlar. Her iki gemi de savaş için belirlenmiş bir alana konur ve geminin haritası kullanılarak keşfedilebilir. Belirlenen alanı terk etmek geminizi batırır ve hükmen kaybedilmiş sayılır.

Dövüşleri kazanmak, Kader Kumsaatinin değerini yükseltir ve oyuncular istedikleri zaman savaştan ayrılmayı seçebilirler. İki yeni gruptan biriyle yeterince yüksek bir seviyeye ulaşmak, oyuncuların görünüşlerini ister ürkütücü deniz hayaletleri ister ateşli iskeletler olsun, seçtikleri gruba uyacak şekilde dönüştürmelerine olanak tanır.

8. Sezon ayrıca Kaptanlar için iki yeni hizalama ekler. Yeni hizalamalar, yeni ıvır zıvırların, armaların ve diğer temalı kozmetiklerin kilidini açmak için tamamlanabilecek kilometre taşlarıyla birlikte gelir.

Sea of ​​Thieves Sezon 8, 22 Kasım’da başlayacak ve tüm oyun içeriği ücretsiz olarak sunulacak. Sea of ​​Thieves PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. Oyun ayrıca PC ve Xbox Game Pass’te de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Callisto Protokolü Lansman Fragmanı Acımasız, Korkunç Bir Macera Kuruyor başlıklı makalemizde krafton, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sea of ​​Thieves 8. Sezon PvP Özellikleri Yeni Fragmanda Sergilendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!