baldurs gate 3
baldurs gate 3

İlk Baldur’s Gate 3 Yaması 1000 Hatayı Düzeltiyor

service service
TGOXİ


Larian Studios, Baldur’s Gate 3 oyununun ilk büyük yamasının yaklaşık olarak 1.000 düzeltme ve ince ayarı içereceğini duyurdu. Şirketin CEO’su Swen Vincke, Salı günü yaptığı bir Twitter güncellemesinde oyuncuların geri bildirimlerine verdikleri önemi vurguladı ve geliştirme yol haritasını paylaştı.

Vincke, “Geri bildiriminiz hepimizi çok heyecanlandırdı. Çok ödüllendirici,” şeklinde yazarak oyuncuların katkısının değerini belirtti. Oyunun piyasaya sürüldüğü 3 Ağustos’tan bu yana Larian Studios, yüzlerce çökme, engelleyici ve hata düzeltmesi içeren üç ayrı yama yayınlamıştır. Vincke, ilk büyük yamanın yayınlanmadan önce daha fazla düzeltme üzerinde çalışmayı planladıklarını belirtti.

Baldur’s Gate 3 Hatalarını Düzeltiyor

gate 3

Oyuncuların sıkça talep ettiği bir özellik olan karakter görünümünü oyun içinde değiştirebilme yeteneği de geliştiricinin radarında. Larian Studios, bu özelliği oyuna eklemeye çalıştıklarını ifade etti.

Baldur’s Gate 3, 13 Ağustos’ta 875,343 eşzamanlı oyuncu sayısıyla bir rekor kırdı. Bu, platform tarihindeki en yüksek dokuzuncu eşzamanlı oyuncu sayısı ve Hogwarts Legacy’nin rekorunun hemen altında yer aldı. Oyunun PS5 için çıkış tarihi 6 Eylül olarak belirlendi. Xbox için de geliştirme aşamasında olan oyun, teknik zorluklar nedeniyle Microsoft’un konsollarında bazı uyumlar gerektirebileceği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan STALKER 2 Çıkış Tarihi Sızdırılmış Olabilir! başlıklı makalemizde stalker 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
İlk Baldur’s Gate 3 Yaması 1000 Hatayı Düzeltiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!