destiny 2

Destiny 2 Yönetmeni Özür Videosu Yayınladı: Daha İyi İletişim Sözü Verdi

service service
TGOXİ

Destiny 2 geliştiricisi Bungie’nin yöneticisi Joe Blackburn, yeni bir özür videosu yayınlayarak daha iyi iletişim sözü verdi. Yeni bir State of the Game güncellemesi ile eleştirilen Bungie, oyunun yönetmeni Blackburn tarafından yapılan açıklamayla bu konuda daha fazla çalışacaklarını belirtti.

Destiny 2, düzenli olarak State of the Game güncellemeleriyle gelecek değişiklikleri, ince ayarları, yeni materyalleri ve modları oyunculara sunmaktadır. Ancak son güncelleme, oyuncuların PvP (oyuncu versus oyuncu) sorunları ve yeni harita planları hakkında yeterince bilgi almadığı gerekçesiyle eleştirilmişti.

Destiny 2’de Oyuncularla Daha İyi Bir İletişim Kurulacak

bungie

Joe Blackburn, Destiny 2‘nin son DLC’si olan “The Final Shape” ile ilgili ilerlemeye dair bilgi veren ve aynı zamanda iletişimde iyileşme taahhüdünde bulunan 16 dakikalık bir video yayınladı. Blackburn, önceki State of the Game ile beklentileri karşılayamadıklarını kabul ederek, iletişimde daha fazla özen göstereceklerini belirtti.

Blackburn, önümüzdeki sezonda daha fazla etkileşime girmeyi ve oyuncularla iletişimi artırmayı planladığını ifade etti. Bungie‘nin markalı sosyal medya kanallarını kullanarak iletişimi sürdüreceğini ve topluluğun beklentilerini daha iyi karşılayacak şekilde ilerleyeceklerini söyledi. Ancak bu iletişim çabalarının öncelikli olarak oyuncuların güvenliğini ve rahatlığını korumak olduğunu da vurguladı.

Destiny 2’nin yeni harita yayınlama stratejisini de gözden geçirdiklerini açıklayan Blackburn, gelecekte daha fazla bütünleşik harita paketi sunmayı planladıklarını belirtti. Böylece oyuncular daha sık ve daha tatmin edici harita deneyimi yaşayabilecekler.

Bir önceki yazımız olan İlk Baldur's Gate 3 Yaması 1000 Hatayı Düzeltiyor başlıklı makalemizde baldurs gate 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Destiny 2 Yönetmeni Özür Videosu Yayınladı: Daha İyi İletişim Sözü Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 11 Eylül 2023, 18:02

    […] oyuncular arasında devam eden değişimlere işaret ediyor olabilir. Özellikle uluslararası oyun gruplarından potansiyel alıcıların Gearbox’a ilgi göstermesi, bu stüdyonun ne kadar […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!