16871025622125906462
16871025622125906462

Minecraft Pocket Edition İki Kişi Nasıl Oynanır?

Minecraft, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen ve oynanan yaratıcı bir sandbox oyunudur. Minecraft Pocket Edition ise, bu eğlenceli oyun deneyimini mobil cihazlarda yaşamayı mümkün kılan bir sürümdür. Oyuncular hem tek başlarına hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilirler. İşte Minecraft Pocket Edition'da iki kişi nasıl oynanır sorusunun cevabı.

service service
TGOXİ

Minecraft Pocket Edition: İki Kişiyle Nasıl Oynanır?

Minecraft, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından sevilen ve oynanan yaratıcı bir sandbox oyunudur. Minecraft Pocket Edition ise, bu eğlenceli oyun deneyimini mobil cihazlarda yaşamayı mümkün kılan bir sürümdür. Oyuncular hem tek başlarına hem de arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebilirler. İşte Minecraft Pocket Edition’da iki kişi nasıl oynanır sorusunun cevabı.

1.Wi-Fi Ağına Bağlanın

Minecraft Pocket Edition’da iki kişiyle oynamak için öncelikle aynı Wi-Fi ağına bağlı olmanız gerekir. Bu, iki oyuncunun da aynı yerel ağ üzerinden bağlanabileceği ve oyunda birlikte çalışabileceği anlamına gelir.

2. Oyunu Başlatın

Her iki oyuncunun da Minecraft Pocket Edition uygulamasını açarak başlaması gerekmektedir. Ana menüde “Oyna” seçeneğine tıklayarak devam edin.

3. Dünya Seçimi ve Ayarlar

Bir oyuncu (ev sahibi), “Yeni Dünya Oluştur” seçeneğini kullanarak yeni bir oyun dünyası oluşturabilir veya zaten mevcut olan bir dünyayı açabilir. Oluşturulan veya açılan dünyanın ayarlarında “Çok Oyunculu Oyun” seçeneğinin etkinleştirin

Bir önceki yazımız olan Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor? 2023 (Cüzdanlarınızı Şimdiden Hazırlayın!) başlıklı makalemizde Steam, Steam İndirim ve Steam Yaz İndirimleri 2023 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Minecraft Pocket Edition İki Kişi Nasıl Oynanır?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!