(87) Remnant 2 Official Overview Trailer 00 00 58
(87) Remnant 2 Official Overview Trailer 00 00 58

Remnant 2 Çıktığı İlk Haftada 1 Milyon Sattı!

service service
TGOXİ

Gearbox Publishing, Remnant 2’nin piyasaya sürülmesinin ardından ilk haftada PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarında bir milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Üç kişilik ortak nişancı oyunu, 25 Temmuz‘da oyunculardan ve eleştirmenlerden büyük övgüler aldı ve uzun zamandır beklenen devam oyununun heyecanı da açıkça satışa dönüştü.

Gunfire Games CEO’su David Adams, bu muhteşem başarıya ulaşmada desteklerinden dolayı herkese teşekkür ederek, hayranların kalplerini ve ruhlarını koydukları bu oyunla harika vakit geçirmelerinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Gearbox Publishing San Francisco başkanı Yoon Im ise Remnant 2’nin beklentileri aştığını ve ticari ve kritik açıdan büyük bir başarı olduğunu belirterek, bu başarıda emeği geçen herkesle gurur duyduklarını söyledi.

Remnant 2 Büyük İlgi Görüyor

87 Remnant 2 Official Overview Trailer 00 02 08

Remnant 2, Steam‘in en çok satanlar listesinde piyasaya çıkmadan önce zirveye yerleşerek büyük ilgi görmüş ve beklenen satış başarısını elde etmiştir. Geliştirici Gunfire Games, topluluktan gelen olumlu geri bildirimler için “alçakgönüllü” ve “minnettar” olduğunu söyledi ve hatalar ve bazı oyuncular için sorunlara neden olan PS5 davet hatası gibi diğer sorunlarla birlikte oyunun performansını iyileştirme sözü verdi. Bu büyük başarının, Remnant topluluğunun desteği ve yeni hayranların katılımıyla daha da büyüyeceği düşünülüyor.

Remnant 2’nin ilk haftasında 1 milyon satış rakamına ulaşması, oyunun ne kadar büyük bir hayran kitlesi tarafından beklenildiğini ve ilgi gördüğünü gösteriyor. Gunfire Games ve Gearbox Publishing’in başarısı, oyun dünyasında dikkat çeken bir başarı olarak ön plana çıkıyor. Oyunun geliştirici ekibi ve yayıncı şirket, oyuncuların desteği ve olumlu tepkileri sayesinde gururla yeni içerikler sunma yolculuğuna devam edecek gibi görünüyor. Remnant 2’nin bu başarısı, nişancı oyunları sevenler için heyecan verici bir gelecek vaat ediyor ve oyunseverlerin merakla yeni güncellemeleri beklemesi kaçınılmaz bir hale getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Final Fantasy 14'ün Yeni Genişleme Paketi Dawntrail Tanıtıldı başlıklı makalemizde Final Fantasy 14 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Remnant 2 Çıktığı İlk Haftada 1 Milyon Sattı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!