featured

The Witcher 3’ün Yeni Nesil Güncellemesi “Birçok Yeni Sır ve Küçük Detaylar” Ekleyecek

service service
TGOXİ

The Witcher 3: Wild Hunt  şu anda sekiz yaşına yakın olabilir, ancak beğenilen açık dünya RPG’sinde hala bolca yaşam var. CD Projekt RED kısa bir süre önce oyunun PS5, Xbox Series X/S ve PC için ücretsiz yeni nesil güncellemesini yakında alacağını doğruladı ve görünüşe göre çok hızlı geçecek. Birçok yeni QoL özelliğine ek olarak çok sayıda teknik ve görsel yükseltme onaylanırken, CDPR ayrıca birden çok modun entegre edileceğini onayladı .

Bunun da ötesinde oyuncular, güncellenen deneyimde gizlenen çeşitli görsel ve teknik zenginlikleri sabırsızlıkla bekleyebilirler. Eurogamer ile konuşan anlatı yönetmeni Philip Webber,  The Witcher 3’ün  yaklaşan güncellemesinin, oyuncuların bulması için yama notlarında bahsedilmeyecekleri noktaya kadar tamamen gizli olacak “pek çok yeni sır ve küçük ayrıntı” ekleyeceğini söyledi. herhangi biri.

Weber, “Bu yüzden, insanların bulmasını istediğimiz birçok yeni sır ve birçok yeni küçük ayrıntı sakladık” dedi. “Roach artık geri geri yürüyebiliyor. Ya da aslında, Roach duruyorsa, şu anda bile tekmeleyebileceğiniz gizli bir düğme vardır. Veya suyun içindeyseniz, Roach’un şimdi başını kaldırdığını düşünüyorum. Yama notlarına bile koymayacağımız bu küçük şeyleri insanların kolayca bulması için eklemeye çalıştık.”

The Witcher 3’ün  yeni nesil güncellemesi 14 Aralık’ta yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2: 2. Sezon Yayında başlıklı makalemizde Blizzard Entertainment, nintendo switch ve Overwatch 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
The Witcher 3’ün Yeni Nesil Güncellemesi “Birçok Yeni Sır ve Küçük Detaylar” Ekleyecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!